دلالی مولتی میلیونرها: فروش مرسدس Project One با قیمت دو برابر

دلالی مولتی میلیونرها: فروش مرسدس Project One با قیمت دو برابر

تنها افراد بسیار ثروتمند، شانس داشتن جدیدترین هایپر کار مرسدس را دارند. خودرویی که تنها 275 عدد از آن تولید خواهد شد و قیمتی برابر 2.7 میلیون دلار دارد. این رقم Project One را تبدیل به گران قیمت ترین سوپرکار بازار کرده است.

تنها 275 دستگاه از این خودرو ساخته خواهند شد و همگی ماه هاست که به فروش رسیده اند، اما حداقل یک نفر از لیست 275 عددی خریداران Project One، آن را نمی خواهد و قصد فروش این سوپر اسپرت را با قیمت 5.22 میلیون دلار دارد. قیمتی دو برابر بیشتر از مبلغ پیش خرید خودرو از مرسدس بنز.

این اولین باری نیست که چنین اتفاقاتی می افتد و مخصوص به برند خاصی هم نیست. بارها و بارها برای پورشه، فراری و حتی استون مارتین چنین اتفاقی رخ داده است.

طبق گفته های اقای Andy Palmer رئیس شرکت استون مارتین، آنها برای جلوگیری از این کار اعلام کرده اند که اگر هر یک از خودرو های تولید محدود استون مارتین را پیش خرید و آن را با قیمتی فضایی بفروشد، از خرید خودرو های تولید محدود استون مارتین تا اخر عمرش منع خواهد شد. این اتفاق هنگامی رخ داد که یکی از خریداران والکری، آن را به قیمت گزاف 3.825 میلیون دلار به فروش رساند.

با این حال مرسدس تاکنون هیچ واکنشی در این رابطه نشان نداده است. اما براساس شایعات، احتمال می رود که مرسدس قصد دارد تا فروشنده را از این معامله پر سود منصرف کند.

در آخر نیز لازم است اشاره کنیم که این مدل یک سوپر اسپرت هیبریدی با توان تولیدی بیش از 1000 اسب بخار است که صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت را در 2.7 ثانیه و 0 تا 200 را زیر 6 ثانیه پر می کند و پیشرفته ترین سوپر اسپرت حاضر در جهان از نظر تکنولوژی به حساب می آید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato