اپ Notch Remover حاشیه بالای نمایشگر آیفون X را به خطی صاف تبدیل می کند

اپ Notch Remover حاشیه بالای نمایشگر آیفون X را به خطی صاف تبدیل می کند

اگر به تازگی یک آیفون X خریده اید و حاشیه بالای نمایشگر آن کلافه تان کرده، خبر بسیار خوبی برایتان داریم. اخیرا اپلیکیشنی به نام Notch Remover مجوز حضور در اپ استور را پیدا کرده که می تواند این حاشیه را از بین ببرد.

انتشار این اپ در شرایطی اتفاق افتاده که اپل تا پیش از این همواره توسعه دهندگان را به استقبال از این حاشیه تشویق می کرده، اما حالا صد و هشتاد درجه از نظر خود برگشته و مجوز انتشار اپلیکیشنی را صادر کرده که این حاشیه را محو می کند.

گفتنی است که Notch Remover حاشیه نمایشگر را از بین نمی برد، بلکه فقط آن را با یک نوار سیاه می پوشاند تا دیده نشود. با توجه به این موضوع هم کاربران ناچار هستند که والپیپر خود را از نو تنظیم کنند.

با این وجود، نتیجه استفاده از این اپ تبدیل لبه های نیم دایره ای بالای نمایشگر آیفون X به خط صافی است که دوستداران آیفون های قدیمی بیشتر آن را می پسندند. البته باید گفت که حاشیه بالای نمایشگر آیفون X آنقدرها هم برای کاربران مشکل ساز نیست و پس از مدتی کار کردن با دیوایس می توان به آن عادت کرد.

اما افرادی که بیش از ۱۰۰۰ دلار خرج خرید این آیفون پیشرفته کرده و از حاشیه بالای نمایشگر آن نفرت دارند، شکی نیست که از خرید اپلیکیشن نود و نه سنتی Notch Remover و برداشتن این حاشیه استقبال خواهند کرد.

دانلود از اپ استور 

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato