هرآنچه برای زندگی در سفر می خواهید؛ موتورهوم 1.7 میلیون دلاری Volkner Mobil

هرآنچه برای زندگی در سفر می خواهید؛ موتورهوم 1.7 میلیون دلاری Volkner Mobil

در میان انواع مختلف وسایل نقلیه، دسته ای وجود دارند که با عنوان موتورهوم (Motorhome)، کاروان، کمپر یا RV شناخته می شوند.

این دسته از وسایل نقلیه به نوعی یک خانه متحرک محسوب شده و تقریبا تمامی امکانات لازم برای یک زندگی ساده را در خود جای داده اند.

اگر چه اکثر موتور هوم ها دارای امکانات اولیه هستند، اما در این بین مواردی نیز وجود دارند که بسیار لوکس بوده و منحصرا برای افراد ثروتمند ساخته می شوند.

کمپانی فولکنر موبیل (Volkner Mobil) یکی از شرکت های آلمانی است که تخصص ویژه ای در ساخت موتورهوم های فوق لوکس بر اساس انواع اتوبوس ها و کامیون های مختلف را دارد.

این کمپانی اخیرا یکی از لوکس ترین محصولاتش را با نام Performance معرفی کرده که از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است.

این موتورهوم ۱.۷ میلیون دلاری با ۱۲ متر طول و ۳.۸ متر ارتفاع، ظرفیت وزن مجازی برابر با ۱۸ تن داشته و می تواند وسایل و تجهیزات گوناگونی را با خود حمل کند.

آنطور که این کمپانی اعلام کرده برای ساخت پرفورمنس، می توان از شاسی اتوبوس های مرسدس بنز یا ولوو و همچنین موتورهایی تا حداکثر ۴۶۰ اسب بخار استفاده کرد.

در داخل این قصر متحرک، تقریبا همه چیز بر اساس سلیقه خریدار قابل شخصی سازی است. حمام، آشپزخانه مجهز و کامل و همچنین اتاق های مجلل از جمله امکانات این موتورهوم فوق لوکس هستند.

اما بی تردید یکی از شاخص ترین ویژگی های فولکنر موبیل پرفورمنس، گاراژ قسمت میانی آن است که به واسطه آن مالک ثروتمند قادر خواهد بود در سفرهای خود اتومبیل مورد علاقه اش را نیز همراه داشته باشد.

این گاراژ طوری طراحی شده که می تواند خودروهای کوپه ای نظیر ب ام و i8، مرسدس بنز E کلاس کابریو، فراری ۴۵۸ و پورشه ۹۱۱ را در خود جای دهد. وظیفه انتقال خودرو به داخل این گاراژ بر عهده جک های هیدرولیک گذاشته شده و این کار به آسان ترین شکل ممکن انجام می گیرد.

درست است که فولکنر موبیل پرفورمنس راحتی و آسایش اتاق یک هتل مجلل را دارد، اما با نصف قیمت آن می توان یک خانه غیر متحرک لوکس خریداری کرد. حال این شمایید که تصمیم می گیرید کاخی متحرک در اختیار داشته باشید یا ثابت؛ البته به شرط دارا بودن یک حساب بانکی با رقم ۱.۷ میلیون دلار.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato