درايور مهم كارت هاى گرافيک انویدیا منتشر شد

درايور مهم كارت هاى گرافيک انویدیا منتشر شد

آز آن جایی که روز جمعه، یکی از بازی های بزرگ الکترونیک آرتز یعنی Star Wars Battlefront II عرضه می شود، انویدیا به روزرسانی جدید۳۸۸.۳۱ را برای پشتیبانی کارت های گرافیک این کمپانی از بازی هایی که در آینده نزدیک عرضه خواهند شد، منتشر کرده است.

این آپدیت جدا از موثر بودن در اجراى بهتر بازى Battlefront II، روى اجراى بازى هایى مانند Injustice 2 و Destiny 2 نیز اثر گذار خواهد بود.

این آپدیت روى اجراى این بازى براى سیستم هایى که Destiny 2 را با کیفیت ۴K و ۱۴۴۰p اجرا مى کنند نیز، تاثیر گذار خواهد بود. همچنین بعضى از باگ هایى که در این بازى کاربران را آزار مى دادند، با نصب این آپدیت رفع خواهند شد.

عنوان Battlefront II که دنباله اى بر قسمت اول این مجموعه که در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شده بود، محسوب مى شود.‌ در هفته گذشته به مدت ساعت براى افرادى که از سرویس EA Access بهره مى برند، در دسترس بود.

این بازى به دلیل سیستم لوت باکس ها و پرداخت درون برنامه اى خود، انتقادهاى بسیارى از دنبال کنندگان بازى هاى ویدیویى را بر انگیخته است.

به روزرسانى ۳۸۸.۳۱ انویدیا، زمینه اجراى Battlefront II را روى کارت گرافیک GTX 1060 به صورت تمام اچ دى، GTX 1070 را براى رزولوشن ۱۴۴۰p و در نهایت GTX 1080 Ti براى اجراى ۴K را فراهم خواهد کرد.

همچنین این آپدیت، مشکلات این بازى در اجرا با دایرکت ایکس ١٢ که در کارت گرافیک هاى سرى ۵۰۰ و ۶۰۰ این برند بوجود آمده بود را رفع خواهد کرد.

این آپدیت همچنین تاثیرات مستقیمى را روى اجراى بازى هایى مانند Destiny 2 خواهد گذاشت. اجراى این بازى تا ۵۳ درصد در اجراى این بازى با کیفیت هاى ۴K و ۱۴۴۰p تاثیر خواهد گذاشت.

همچنین انویدیا با عرضه ۳۸۸.۳۱، مشکلاتى را در برخى از کارت های گرافیک خود رفع کرده است. در لپ تاپ ها، مشکلاتى مانند پیدا کردن تمام اجزاى گرافیکى کارت گرافیگ GTX 1080 رفع شده است.

همچنین مشکلاتى که در نمایش سه بعدى ویدیوها که روى بخش کنترل پنل کارت هاى این کمپانى بوجود آمده بود، به طور کامل رفع شده است. البته انویدیا هنوز مشکلاتى که در بخش نرم افزارى سیستم خنک کننده کاربران ویندوز ١٠ که به این بخش دسترسى ندارند را، هنوز رفع نکرده است.

این به روزرسانى هم اکنون در سایت انویدیا و برنامه مخصوص کارت هاى گرافیک این کمپانى، در دسترس است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato