تمام موجودی اپراتور کره ای از آیفون X در کمتر از 3 دقیقه به فروش رفت

تمام موجودی اپراتور کره ای از آیفون X در کمتر از 3 دقیقه به فروش رفت

کره جنوبی خانه دو تن از مهم ترین رقبای اپل است، ال جی و سامسونگ. اما آیفون X اپل به فروشی بسیار موفق در کره جنوبی دست یافته و بعد از آغاز فروش در روز جمعه، تمام موجودی اپراتور مخابراتی SK Telecom در کمتر از ۳ دقیقه به پایان رسید. این رقم را می توان با مدت زمان ۲۰ دقیقه ای اتمام موجودی SK Telecom از آیفون ۷ سال گذشته مقایسه کرد.

این اپراتور می گوید که مدل نقره ای رنگ آیفون سالگرد ده سالگی، محبوبیت بیشتری نسبت به تنها رنگ دیگر، یعنی خاکستری فضایی داشته و تنها در یک دقیقه تمام واحدها به فروش رفته اند.

در کره جنوبی، قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی آیفون X تقریباً برابر با ۱۲۳۷ دلار، در قیاس با قیمت ۹۹۹ دلاری آن در آمریکا است. به همین خاطر، فروش بسیار سریع آیفون X در کره جنوبی جالب تر نیز هست. اگرچه مشخص نیست که SK Telecom چند واحد از آیفون جدید را برای فروش در اختیار داشته، تحلیلگران تخمین می زنند که اپل ۱۵۰ هزار واحد از آیفون X را به این کشور فرستاده. و همه این اتفاقات، درست در حیاط پشتی سامسونگ و ال جی به وقوع پیوسته است.

با کاهش زمان عرضه آیفون X در بسیاری از کشورها به ۲ الی ۳ هفته، هر مشکلی که اپل در تولید انبوه این دستگاه داشته ظاهراً برطرف شده است. تحلیلگران معتقدند اپل ۹ الی ۱۲ میلیون واحد از پرچمدارش را طی هفته نخست عرضه فروخته است.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato