ریزر از ایربادهای Hammerhead USB-C برای موبایل گیمینگ خود رونمایی کرد

ریزر از ایربادهای Hammerhead USB-C برای موبایل گیمینگ خود رونمایی کرد

در حالی که بسیاری از موبایل های امروزی، جک ۳.۵ میلی متری هدفون را به کلی کنار گذاشته اند و به سراغ پورت USB-C رفته اند، پیدا کردن یک ایرباد USB-C مناسب می تواند بسیار سخت باشد. خوشبختانه ریزر به تازگی از ایربادهای Razer Hammerhead USB-C رونمایی کرده که نه تنها گزینه مناسبی برای موبایل گیمینگ این کمپانی هستند، بلکه به هر موبایل دیگری با جک USB-C متصل می شوند.

ایربادهای تازه ریزر از درایورهای ۱۰ میلی متری بهره می برند و به محفظه های آکوستیک مجهز شده اند تا «باسی عمیق و عاری از اعوجاج» ارائه دهند. کابل تخت Razer Hammerhead USB-C، از پیچیدن آن به دور خود جلوگیری می کند و در داخل ایربادها، آهن ربا تعبیه شده تا هنگامی که مشغول استفاده نیستید، آنها را به یکدیگر بچسبانید.

ایربادهای تازه ریزر به محفظه های آکوستیک مجهز شده اند تا «باسی عمیق و عاری از اعوجاج» ارائه دهند

شاید تنها مشکل ایرفون ریزر، رنگ سبز نئونی و مشکی آن باشد که قطعاً با سلیقه هرکسی سازگار نیست و بیشتر مورد علاقه طرفداران ریزر یا به صورت کلی تر، گیمرها است.

ایربادهای Razer Hammerhead به همراه یک کیف مخصوص حمل عرضه می شوند و قیمتی معادل ۷۹.۹۹ دلار دارند. گفتنی است که مدل های بلوتوث و لایتنینگ Razer Hammerhead هم اوایل سال جاری میلادی به بازار عرضه شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato