همه چیز درباره آیفون 13
نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه گلکسی S9 بی سابقه خواهد بود

نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه گلکسی S9 بی سابقه خواهد بود

وبسایت «SamMobile» دیروز مدعی شد که منبعی از درون کمپانی سامسونگ خبر آورده کره ای ها قصد دارند پرچمدار سال آینده خود را با نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه ای کاملاً بی سابقه روانه بازار کنند. منبع مذکور مدعی شده که در گلکسی S9 حدوداً ۹۰ درصد از پنل جلویی را نمایشگر اشغال خواهد کرد.

لازم به یادآوری است که در نسخه بزرگتر پرچمدار امسال یعنی گلکسی S8 پلاس نسبت فوق برابر با ۸۴ درصد بود، اما منبع SamMobile مدعی شده که مهندسان سامسونگ به تکنولوژی جدیدی دست یافته اند که می توان با کمک آن باز هم حاشیه های نمایشگر را کاهش داد.

در یکی دو هفته اخیر تصاویری منتسب به کیس های محافظ کهکشانی جدید در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان می داد محصول رده بالای بعدی سامسونگ از حاشیه بالا و پایین باریک تری نسبت به پرچمدار فعلی برخوردار خواهد بود. این مسئله با توجه به تکنولوژی های در اختیار و توانایی های فنی و مهندسی غول کره ای به هیچ وجه بعید نخواهد بود.

در حال حاضر رکورد نسبت ابعاد نمایشگر به بدنه در اختیار کمپانی اسنشال و موبایل خاصش PH-1 است. نسبت فوق در این محصول برابر با ۸۴.۹ درصد است، اما سامسونگ می خواهد که هر طور شده جایگاه نخست خود را دوباره پس بگیرد.

اگر شایعات قبلی درست از آب دربیاید، کره ای ها پرچمداران تازه نفسشان را کمی زودتر از موعد همیشگی و احتمالاً همزمان با نمایشگاه CES 2018 در میانه های ژانویه (اواخر دی ماه) معرفی خواهند کرد. گرچه بعید نیست این رویداد حدود یک ماه بعدتر و همزمان با کنگره جهانی موبایل (MWC 2018) به وقوع بپیوندد. این یعنی چند ماه بیشتر تا آن زمان باقی نمانده است.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato