تویوتا راو4 هیبریدی در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی شد

تویوتا راو4 هیبریدی در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی شد

تویوتا راو4 هیبریدی در نمایشگاه خودروی تهران رونمایی شد

نمایشگاه خودرو تهران امسال میزبان یک کراس اوور جدید از برند تویوتا است. این بار ایرتویا، نمایندگی فروش محصولات تویوتا در ایران، با نسخه هیبریدی راو۴ سعی کرد تا بازدیدکنندگان را به سمت غرفه خود جذب کند.

در نمای  ظاهری تنها تفاوتی که با نسخه بنزینی به چشم می خورد نوشته هیبرید در عقب و نشان تویوتا با هایلایت های آبی است. در داخل کابین هم تفاوتها به دکمه استارت/استاپ آبی و پشت آمپر فاقد دور موتور سنج خلاصه می شوند.

پیشرانه در نظر گرفته شده برای راو۴ هیبریدی شامل یک موتور بنزینی و دو موتور الکتریکی است که در مجموع ۱۹۷ اسب بخار قدرت تولید می کنند. با تکیه بر این پیشرانه  سامورائی هیبریدی قادر خواهد بود تا در عرض ۸.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ و در نهایت به حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

گیربکس ECVT راو۴ هیبریدی نیروی پیشرانه را به هر دو محور جلو و عقب منتقل می کند. مصرف ترکیبی این خودرو به میزان ۵ لیتر در هر صد کیلومتر ذکر شده که شامل مصرف شهری ۵.۱ لیتری و مصرف جاده ای ۴.۹ لیتری در هر صد کیلومتر می شود. از قابلیت های دیگر این خودرو می توان به ظرفیت صندوق بار ۵۰۱ لیتری با قابلیت افزایش به ۱۶۳۳ لیتر و توان یدک کشی ۷۵۰ کیلوگرم بار اشاره کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل