سازنده بازی Batman: Arkham Origins در حال ساخت عنوان جدیدی است

پس از موفقیت سه گانه بتمن و ساخت یک بازی با قابلیت واقعیت مجازی، استودیو راکستدی به یکی از معتبرترین نام ها در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل شده است.

استودیو سازنده سه گانه بتمن آرکام پیشتر به این نکته اشاره کرده بود که بازی جدیدشان، هوادران را حسابی به وجد خواهد آورد. باید به این نکته اشاره کرد که مالکیت استودیو در اختیار کمپانی برادران وارنر بوده و ساخت یک بازی دیگر در دنیای DC توسط راکستدی، اتفاق عجیبی نخواهد بود. البته باید به این نکته اشاره کرد که هنوز اطلاعات خاصی از ساخته جدید این استودیو منتشر نشده است.

جدا از این، سازنده بازی Batman: Arkham Origins یعنی شعبه مونترال استودیو برادران وارنر اطلاعات جدیدی را از بازی جدید خود منتشر کرده است. بنابر پستی که این استودیو در فیسبوک منتشر کرده است، آن ها به دنبال یک کارگردان فنی برای مدیریت بخش برنامه نویسی خود هستند.

در اطلاعات این درخواست شغلی از افرادی که علاقه به پیوستن به این استودیو دارند این سوال پرسیده شده است که آیا آن ها علاقه برای شرکت در ساخت یک بازی در دنیای کتاب های مصور DC با دنیای جذاب دارند یا نه؟

البته هنوز مشخص نشده است که این بازی به کدام یک از ابرقهرمانان دنیای DC مرتبط خواهد بود. نظر شما چیست؟ شما بیش از همه منتظر دیدن کدام بازی از قهرمانان دنیای DC هستید؟

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟