بازی‌ های Far Cry 5 و The Crew 2 تاخیر خوردند

کمپانی یوبی سافت اعلام کرد که عنوان اکشن جهان باز خود را به جای ۸ اسفند ماه سال جاری، در روز ۷ فروردین سال آینده منتشر خواهد کرد و این بازی با تاخیری یک ماهه برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

همچنین یکی دیگر از مورد انتظار ترین عناوین یوبی سافت در سبک ریسینگ یعنی The Crew 2 که قرار بود در ۲۵ اسفند ماه عرضه شود، تا بازه زمانی نامشخصی بین بهار تا انتهای تابستان سال آینده تاخیر خورده است.

همچنین یکی دیگر از عناوین دیگر این کمپانی فرانسوی که هنوز معرفی نشده نیز هم ظاهراً با تاخیر بلند مدتی مواجه شده و در بازه زمانی بین سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

طبق گفته یکی از مدیران ارشد یوبی سافت، به نظر می رسد که دلیل اصلی این تاخیر ها، عرضه این عناوین با مشکلات کمتری بوده است: «هدف اصلی از تاخیر در عرضه این عناوین به ارائه بازی های باکیفیت تری برای هواداران مربوط می شد. برای مثال ما زمان بیشتری را برای توسعه بازی Assassin's Creed Origins در نظر گرفتیم و همین موضوع منجر به خلق اثر بهتری شد و به همین دلیل چنین سیاستی را در سایر بازی ها خود نیز اعمال کردیم»

یوبی سافت تا کنون سال خوبی را پشت سر گذاشته است، جدا از موفقیت های Assassin's Creed Origins که بازگشت دوباره ای برای این مجموعه محسوب می شد، عنوان Mario + Rabbids Kingdom Battle که با همکاری نینتندو عرضه شد نیز مورد استقبال هواداران واقع شده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟