همه چیز درباره آیفون 13
عدم پشتیبانی موبایل وان پلاس 5T از استریم HD؛ آپدیت در راه است

عدم پشتیبانی موبایل وان پلاس 5T از استریم HD؛ آپدیت در راه است

به تازگی یکی از کاربران گزارش داده که موبایل وان پلاس ۵T امکان استریم محتوای دارای کپی رایت با کیفیت HD را در برخی اپ ها ندارد.

این مسئله که به علت عدم بهره مندی موبایل از گواهینامه ای به نام «Widevine Level 1» است، حالا موجب دردسر کاربران شده. این در حالی است که تلفن هوشمند یاد شده از نسخه دیگری از گواهینامه مذکور به نام «Widevine Level 3» پشتیبانی می کند و به همین دلیل تنها برخی از اپ ها تحت تأثیر مشکل جدید قرار گرفته اند.

اپ هایی که از این مسئله متأثر شده اند، Google Play Movies، نت فلیکس و Amazon Video هستند. البته یوتیوب همچنان روی این موبایل قابل استفاده است.

وان پلاس 5T

سخنگوی کمپانی وان پلاس در پاسخ به این ادعای کاربران اعلام کرده به زودی در یک به روز رسانی جدید، گواهینامه Widevine Level 1 نیز به موبایل وان پلاس ۵T اضافه خواهد شد. البته هنوز زمان دقیق ارائه این آپدیت اعلام نشده. همچنین هنوز مشخص نیست که چرا گواهینامه مذکور از تلفن هوشمند این شرکت حذف شده است.

پیش از این نیز مشکلات متنوع دیگری در موبایل های این شرکت مشاهده شده بود. به عنوان نمونه مشخص شده بود که وان پلاس به اشتباه یک درب پشتی در موبایل های خود قرار داده که امکان دسترسی روت را فراهم می کند. همچنین برخی از کاربران اخیراً از عملکرد دوربین دوگانه مدل ۵T گلایه کرده بودند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato