همه چیز درباره آیفون 13
کال آو دیوتی و دستینی 2 در صدر لیست پرفروش ترین بازی های سال 2017

کال آو دیوتی و دستینی 2 در صدر لیست پرفروش ترین بازی های سال 2017

کمپانی اکتیویژن سالی فوق العاده را پشت سر گذاشته و دو بازی اخیرش، کال آو دیوتی و دستینی ۲ لیست فروش کنسول های بازی را به تصاحب خود درآورده اند. بازی Call of Duty: WWII [بررسی دیجیاتو] به صورت خاص، موفقیت شگرفی داشته است. پیشتر در خبرها خوانده بودیم که تازه ترین ساخته استودیوی اسلج‌همر گیمز در صدر جدول بازی های پر فروش ماه نوامبر قرار گرفته و از هر بازی دیگری در سال ۲۰۱۷ موفق تر ظاهر شده است.

اما حالا جزییات بیشتری از فروش CoD: WWII در دسترس قرار گرفته که تصویری واضح تر از موفقیت این بازی برایمان ترسیم می کند. به گزارش GameIndustry.biz، بازی CoD: WWII از زمان عرضه در ماه نوامبر توانسته به فروش ۱ میلیارد دلاری در سراسر جهان دست پیدا کند. متاسفانه صحبتی درباره تعداد واحدهای به فروش رفته به میان نیامده، اما با در نظرگیری درآمد کلان اکتیویژن، قطعاً با ارقام بسیار کلانی طرف حساب هستیم.

همانطور که مدیرعامل اکتیویژن، اریک هرشبرگ نیز خاطر نشان کرده، سری بازی کال آو دیوتی برای ۹ سال مداوم، پرفروش ترین فرنچایز در آمریکای شمالی و برای ۸ سال، پر فروش فرنچایز در سراسر جهان بوده است که آماری بسیار تحسین برانگیز به حساب می آید. علاوه بر همه این ها، نسخه WWII توانسته موفق تر از تمام نسخه های سری CoD در نسل هشتم بازی های ویدیویی ظاهر شود و فروشی بیشتر از Ghosts ،Advanced Warfare ،Black Ops 3 و Infinite Warfare داشته است.

از کال آو دیوتی که بگذریم نوبت به دستینی ۲ می رسد که آن نیز دومین بازی پر فروش روی کنسول های گیمینگ بوده است و بزرگ ترین عرضه یک بازی روی پی سی را در تاریخ اکتیویژن رقم زده است. بنابراین بروز چندین مشکل پس از عرضه دستینی ۲، هیچ تاثیری بر فروش آن نگذاشته و درآمدی کلان روانه جیب اکتیویژن کرده است. در نهایت ناگفته نماند که دو بازی Call of Duty: WWII و دستینی ۲ در لیست بهترین بازی های سال از نگاه دیجیاتو نیز حضور داشتند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato