پروژکتور 4K سونی با قیمت 30 هزار دلاری می تواند بخشی از دکور منزلتان باشد

پروژکتور 4K سونی با قیمت 30 هزار دلاری می تواند بخشی از دکور منزلتان باشد

سونی در سال های اخیر به عرضه پروژکتورهای گران قیمت مشهور شده. پروژکتور «LSPX-A1» که به تازگی معرفی شده نیز از همین قاعده سونی پیروی می کند و با قیمتی ۳۰ هزار دلاری کیفیت ۴K را ارائه می دهد. البته به لطف طراحی خاص می تواند بخشی از دکور منزلتان باشد.

ظاهر این پروژکتور سونی شکل یک قفسه کتاب را در ذهن تداعی می کند. بخش بالایی آن از سنگ مرمر مصنوعی ساخته شده و در فریم آن آلومینیوم براق به کار رفته. یک قفسه چوبی نیز در بخش پایینی آن تعبیه شده.

در بخش بالایی آن یک پروژکتور لیزری با رزولوشن ۴K و با پشتیبانی از HDR تعبیه شده که می تواند تصاویری با اندازه ۱۲۰ اینچ و با حداکثر روشنایی ۲۵۰۰ لومن را روی دیوار بتاباند.

سونی البته صدا را نیز فراموش نکرده؛ این پروژکتور به بلندگوهای توییتری از جنس شیشه برای پخش فرکانس های بالا مجهز شده که در پایه ها قرار گرفته اند.

در بخش میانی نیز ۳ عدد بلندگوی پخش صداهای با فرکانس میانی و یک ساب ووفر برای پخش فرکانس های پایین تعبیه شده است. بدین ترتیب انتظار پخش صدای با کیفیتی از این پروژکتور سونی می رود.

همچنین یک ریموت کنترل با طراحی مینیمال و تعداد کلیدهای کم برای پروژکتور مذکور ارائه شده است. در نهایت باید دید این کمپانی ژاپنی چگونه می خواهد با قیمت نجومی محصول جدید خود در بازار رو به رشد پروژکتورهای ۴K با سایر کمپانی ها رقابت کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato