موبایل و ساعت هوشمند آینده ال جی ممکن است Icon و Iconic نام داشته باشند

موبایل و ساعت هوشمند آینده ال جی ممکن است Icon و Iconic نام داشته باشند

هفته گذشته بود که اخباری مبنی بر تصمیم ال جی برای برندینگ مجدد موبایل های پرچمدار سری G منتشر شد. اما به نظر می رسد که این موضوع در سال جاری اتفاق نخواهد افتاد چرا که گزارشات جدید می گویند پرچمدار بعدی ال جی همچنان با پیشوند G و با نام ال جی G7 روانه بازار می گردد.

اما این موضوع بدین معنا نیست که ال جی برای نامگذاری پرچمداران آینده اش تدبیری نیندیشیده است. طبق مستنداتی که از پایگاه داده USPTO (اداره پتنت و علامت تجاری ایالات متحده آمریکا) بدست آمده، ال جی اوایل همین ماه برای سه اسمارت فون جدید علامت تجاری ثبت کرده است: LG Icon، LG Aicon و LG Aiconn.

این رسم بسیاری از شرکت هاست که در عین ثبت علامت های تجاری، هرگز از آن ها استفاده نمی کنند. با این وجود «آیکن» برای یک اسمارت فون پرچمدار نام خوب و شایسته ای به نظر می رسد.

نکته جالب این که ال جی علامت تجاری دیگری به نام LG Iconic را نیز برای یک ساعت هوشمند به ثبت رسانده که باز هم اسم جالب و جذابی به نظر می رسد. با این اوصاف، به نظر می رسد که ال جی آیکن و ال جی آیکونیک نام نسل بعدی دیوایس های همراه ال جی خواهند بود.

شما در مورد اسم احتمالی موبایل های آینده ال جی چه نظری دارید؟ (توجه: عکس شاخص مطلب مربوط به موبایل ال جی V30 Signature Edition است که متأسفانه فقط در کره جنوبی به فروش می رسد)

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato