بازگشت اسطوره؛ فورد موستانگ بولیت به خیابان ها باز می گردد

بازگشت اسطوره؛ فورد موستانگ بولیت به خیابان ها باز می گردد

پس از انتشار عکس های گوناگون از Mustang جدید که این خودرو دیگر چیزی برای رونمایی نداشت تا همه را حیرت زده کند اما فورد بالاخره آن را به صورت رسمی از آن رونمایی کرد.

Mustang Bullitt به مناسبت گذشت ۵۰ سال از ساخت فیلم بولیت با هنرنمایی Steve McQueen بر پایه مدل Gt 2018 ساخته شده است. 

در مراسم رونمایی، نوه دختری استیو مک کوئین مسئولیت معرفی این خودرو را بر عهده داشت. فردی که کسی که خودش هم اکنون صاحب فورد ماستنگ اصلی مورد استفاده توسط استیو مک کوئین است.

موتور V8 5 لیتری این خودرو که از مدل GT گرفته شده است توانایی تولید ۴۷۵ اسب بخار را دارد، هرچند با در نظر گرفتن اصلاحاتی بعید نیست که فورد بتواند قدرت خروجی را تا مرز ۵۰۰ اسب بخار افزایش دهد.

سیستم اگزوز نیز طوری طراحی شده است تا صدای لرزه توسط این موستانگ اصیل بر تن چارجر سوار ها بیندازد.

تأمین آپشن های خودرو به عهده سه شرکت قرار داده شده است. همچنین پکیج الکترونیک Bullitt که شامل سیستم ناوبری، حافظه صندلی، سیستم صوتی پیشرفته و برخی سیستم های کمک راننده را شامل میشود نیز وجود دارد. سیستم تعلیق تنظیم متغییر MagneRide در کنار صندلی های مشکی رنگ با رنگ دوخت سبز و یک فرمان با نشان Bullitt همواره به شما یادآوری می کند که با یک Mustang معمولی مواجه نیستید.

در مورد رنگ اتاق نیز این خودرو فقط از رنگ مشکی استفاده شده است. شایعات تولید این خودرو از مدت ها قبل به گوش می رسید اما هنگامی که عکس یک Mustang سبز منتشر شد این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت. حالا نیز طبق اعلام فورد، احتمالا از تابستان شاهد بازگشت موستانگ بولیت به خیابان ها خواهیم بود، کوپه اسپرتی که از دوران طلایی آمریکا حکایت می کند و به احتمالا فراوان با استقبال گسترده کلکسیونرها و علاقه مندان به خودروهای خاص مواجه خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato