اولین اپل استور کره جنوبی هفته آینده افتتاح می شود

جدید ترین شعبه فروشگاه های فیزیکی اپل استور و نخستین شعبه آن در کشور کره جنوبی قرار است یکشنبه هفته آینده در یک منطقه مرفه نشین شهر سئول رسماً افتتاح شود.

این فروشگاه واقع در Garosugil سئول، به مانند دیگر شعبه هایش در نقاط دیگر دنیا از نمایی تمام شیشه برخوردار بوده و فضایی وسیع را برای ردیف میزهای نمایش محصولات دارد. علاوه بر این ها، شعبه سئول اپل استور دارای یک نمایشگر غول پیکر با کیفیت 6K و سالنی برای اجرای همایش هایی موسوم به «Today at Apple» است.

نخستین اپل استور فروشگاه فیزیکی اپل در کره جنوبی سئول

این مجموعه با سقفی بسیار بلند و بدون داشتن هرگونه ستون یا دیواره جداکننده، فضایی بسیار دلباز را برای گشت و گذار مشتریان فراهم می آورد. چهار درخت بزرگ در گلدان هایی سفید رنگ به همراه نمای بیرونی تمام شیشه سبب می شود که مرز فضای بیرونی و داخلی فروشگاه تا حدودی از بین برود. همین ویژگی ها شعبه سئول اپل استور را تا حد زیاد مشابه شعبه مرکزی این فروشگاه در شهر شیکاگو کند.

نخستین اپل استور فروشگاه فیزیکی اپل در کره جنوبی سئول

برنامه احداث نخستین فروشگاه فیزیکی اپل در کشور کره جنوبی از حدود یک سال پیش و  با استخدام و آموزش نیروها آغاز شده بود و حالا پس از طی یک فرایند ساخت نسبتاً طولانی یکشنبه هفته آینده شاهد بازگشایی رسمی آن خواهیم بود.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟