قیمت احتمالی موبایل های سری گلکسی اس 9 مشخص شد؛ گران تر از نسل پیشین

قیمت احتمالی موبایل های سری گلکسی اس 9 مشخص شد؛ گران تر از نسل پیشین

در حالی که کمتر از یک ماه به رونمایی از موبایل های پرچمدار سری گلکسی اس ۹ سامسونگ باقی مانده، ولی بازار اطلاعاتی که منتسب به آنها فاش می شود داغ است و به تازگی اطلاعاتی از منابع کره ای منتشر شده که قیمت حدودی آنها را مشخص می کند.

در حالی که چندی قبل در دیجیاتو خواندید که این تلفن های هوشمند احتمالاً گران ترین موبایل های سری گلکسی اس خواهند بود، به نظر می رسد این گمانه زنی صحیح باشد. بر اساس اطلاعات جدیدی که از طریق یکی از منابع داخل یک اپراتور مخابراتی کره جنوبی اعلام شده، قرار است این تلفن هوشمند توسط هر سه اپراتور موبایل بزرگ کره عرضه شود.

یادآوری می کنیم که گلکسی اس ۸ با حداقل قیمتی در حدود ۸۷۵ دلار در کره جنوبی عرضه شد، ولی قرار است گلکسی اس ۹ با حداقل قیمتی در حدود ۸۹۰ تا ۹۳۵ دلار در این کشور به فروش رود. البته در آمریکا گلکسی اس ۸ در ابتدا با کمینه قیمت ۷۵۰ دلار روانه بازار شد. به این ترتیب با یک حساب و کتاب ساده به نظر می رسد گلکسی اس ۹ حداکثر ۱۰ درصد گران تر از نسل قبلی خود باشد و به قیمتی حدود ۸۰۰ دلار در آمریکا به فروش برسد.

همچنین ایوان بلس افشاگر معروف چند روز پیش تصاویری از اجزای پشتی این دو تلفن هوشمند را منتشر کرد که خبر از دوربین اصلی تکی گلکسی اس ۹ و دوربین دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس می داد. به نظر می رسد بر خلاف گلکسی اس ۸ که به دلیل جای نامناسب حسگر اثر انگشت کاربران را به دردسر انداخته بود، این بار قرار است این حسگر در فاصله مناسبی از دوربین تعبیه شود تا به این ترتیب امکان لمس اشتباه دوربین کاهش یابد.

موبایل های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس قرار است در ۶ اسفند ماه توسط سامسونگ رونمایی شوند. بر اساس گفته های یک مقام رسمی این کمپانی که نخواسته نامش فاش شود، سری موبایل های گلکسی اس ۹ بیش از اینکه بر طراحی جدید تمرکز داشته باشند، بر راحتی کاربران متمرکز هستند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato