افشای اطلاعات بیشتر درباره ظرفیت باتری و هدفون داخل جعبه خانواده گلکسی اس 9

افشای اطلاعات بیشتر درباره ظرفیت باتری و هدفون داخل جعبه خانواده گلکسی اس 9

باتری بزرگ با عمر طولانی، آرزوی هرکسی است که می خواهد یک اسمارت فون تازه بخرد. اما از طرفی تولیدکنندگان به دنبال ساخت دیوایس هایی باریک و خوش دست هستند. بنابراین باید نوعی بالانس میان قطر دستگاه و ظرفیت باتری وجود داشته باشد. گلکسی نوت ۷ مثالی واضح برای این موضوع بود که چرا باید تعادل را رعایت کرد؛ این دستگاه فضای اندکی برای باتری داشت و جریان انفجارهای آن در سال ۲۰۱۶، عمدتاً به همین موضوع باز می گشت.

به همین خاطر بود که در گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸، سامسونگ دیگر خطر نکرد و این سه موبایل را به ترتیب با باتری ۳۰۰۰، ۳۵۰۰ و ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی به دست مشتریان رساند. در حالی که مشتریان ابتدا از این ارقام ناامید شده بودند، مشخص شد که هر سه موبایل عمر باتری بسیار مناسبی دارند و کاربر را در روزهای پرمشغله همراهی می کنند.

اخیراً تصاویری منتسب به باتری گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در فضای مجازی منتشر شده که گرچه چندان پر زرق و برق نیستند، اما براساس عبارات حک شده روی بدنه شان، باید منتظر باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در مدل اس ۹ و باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی در مدل اس ۹ پلاس باشیم. بنابراین حالا یک قطعه دیگر در پرچمداران بعدی سامسونگ وجود دارد که از صحت اطلاعات مربوط به آن مطمئن هستیم.

گذشته از ظرفیت باتری، کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا اخیراً جوازهای لازم را به موبایل های خانواده اس ۹ اعطا کرده و برخی اطلاعات مربوط به آنها را فاش ساخته. بنابر لیست FCC، موبایل های اس ۹ از همان هدفون های EO-IG955 بهره مند خواهند بود که قبلاً در جعبه نوت ۸ قرار گرفته بود. این هدفون ها توسط AKG ساخته شده اند و به عنوان هدفونی رایگان، کیفیت بسیار خوبی دارند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato