بازی های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

سرانجام مایکروسافت از لیست بازی های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد رونمایی کرد. بر اساس اعلام این کمپانی، کاربران این سرویس در ماه جاری میلادی به عناوینی همچون Shadow Warrior و Assassin's Creed Chronicles: India به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

دو بازی ذکر شده روی کنسول ایکس باکس وان رایگان بوده و بازی Split Second و Crazy Taxi نیز برای مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد روی کنسول نسل قبلی مایکروسافت یعنی ایکس باکس 360 رایگان خواهند بود.

در این میان بازی Shadow Warrior که نسخه دوم آن نیز سال گذشته میلادی برای پلتفرم های نسل جاری عرضه شد، تا انتهای ماه رایگان خواهد ماند. از نیمه ماه فوریه به بعد یعنی در تاریخ 27 بهمن ماه Assassin's Creed Chronicles: India تا یک ماه بعد یعنی تا تاریخ 24 اسفند، برای مشترکین ایکس باکس لایو گلد رایگان خواهد بود.

یکی از بازی های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد

همانطور که احتمالاً می دانید، بازی های رایگان کنسول ایکس باکس 360 از طریق قابلیت Backward Compatibility روی ایکس باکس وان نیز قابل بازی کردن هستند. به طور کلی، بازی های رایگان ماه جاری این سرویس در این بازه های زمانی در دسترس خواهند بود:

ایکس باکس وان:

  • Assassin's Creed Chronicles: India - از 27 بهمن تا 24 اسفند
  • Shadow Warrior - از 12 بهمن تا 9 اسفند

ایکس باکس 360:

  • Split Second - از 12 بهمن تا 26 بهمن
  • Cray Taxi - از 27 بهمن تا 9 اسفند

پیش از این نیز در دیجیاتو، به لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس پرداخته بودیم. نظر شما چیست؟ به نظر شما کدام یک از این دو کنسول رقیب از لیست بهتری در ماه فوریه بهره می برند؟

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟