تیره روزی های اچ تی سی ادامه دارد؛ کاهش ۲۷ درصدی درآمدها نسبت به سال قبل

تیره روزی های اچ تی سی ادامه دارد؛ کاهش ۲۷ درصدی درآمدها نسبت به سال قبل

به نظر می رسد سقوط آزاد اچ تی سی را هیچ چیز نمی تواند متوقف کند. گزارش مالی سه ماهه منتهی به ژانویه ۲۰۱۸ این شرکت خبر از کاهش ۱۵ درصدی درآمدها نسبت به سه ماهه قبل و ۲۷ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن می دهد.

گرچه همگان اذعان دارند که موبایل HTC U11 بهترین پرچمداری است که تایوانی ها طی سالیان اخیر به تولید رسانده اند، اما این اسلحه نسبتاً کارآمد نیز نتوانست کمک چندانی به اچ تی سی برای رقابت با سامسونگ یا دیگر برندهای قدرتمند چینی بکند.

اگر می خواهید میزان عقب ماندگی تایوانی ها از دیگر بزرگان بازار را درک کنید کافیست بدانید که میزان کل درآمدهای این شرکت در سه ماهه اخیر برابر با ۱۱۶ میلیون دلار بوده است. تازه همان طور که پیش تر گفتیم این رقم در مقایسه با سه ماهه قبل از آن با ۱۵ درصد کاهش همراه بوده.

ظاهراً معامله ۱.۱ میلیارد دلاری با گوگل در خصوص انتقال تیم توسعه موبایل های پیکسل نیز کمک چندانی به اچ تی سی نکرده و حتی احتمال دارد منجر به کاهش سهم این شرکت در بازار در آینده نزدیک شود.

طبق شایعات پرچمدار بعدی این برند با سابقه قرار است با نام HTC U12 و با یک نمایشگر ۶ اینچ و پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ راهی بازار شود. محصولی که می تواند آخرین تلاش تایوانی ها برای بقاء در بازار دشوار موبایل های هوشمند به حساب بیاید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato