قیمت و شرایط فروش پژو 301 قدیمی ایران ‌‌‌خودرو- بهمن 96

قیمت و شرایط فروش پژو 301 قدیمی ایران ‌‌‌خودرو- بهمن 96

ایران خودرو.شرایط فروش پژو ۳۰۱ اتوماتیک مدل ۲۰۱۶ از روز شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۱ تا زمان تکمیل ظرفیت را به شرح و با شرایط ذیل اعلام کرده است.

توضیحات مهم:

- تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نیست.

- در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو، امکان انصراف از قرارداد برای مشتری وجود خواهد داشت.

پژو ۳۰۱ با موتور ۱.۶ لیتری EC5 عرضه مى شود. خودرو پژو ۳۰۱ ،یک خودرو سدان در کلاس ابعادی C است که یک خودروی خانوادگی جمع جور و اقتصادی محسوب می شود.

موتور EC5 این خودرو با قدرت ۱۱۴ اسب بخار در کنار گیربکس ۶ سرعته (AT6) تجربه رانندگی دلنشینی را به ارمغان می آورد. این محصول با توجه به استاندارد آلایندگی یورو ۶ ،یکی از سازگارترین خودرو های ایران از نظر سازگاری با محیط زیست است.

پژو 301

پژو ۳۰۱ داراى امکاناتى نظیر، دارای کیسه‌ های هوای جانبی و جلویی و پرده ‌ای، تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه‌ های برقی، سیستم سانروف، سنسور پارک عقب و سیستم تثبیت کننده سرعت (کروز کنترل) / سیستم START/STOP است.

این خودرو در رنگ هاى سفید، خاکسترى، مشکى و نقره ای به فررش مى رسد. بهاى کارخانه این خودرو ۸۳۵,۸۳۹,۴۵۱ ریال، پرداخت هاى قانونى و الزامى ۱۱۳,۴۲۷,۵۴۹ ریال و قیمت مصوب فروش ۹۴۹,۲۶۷,۰۰۰ریال است. همچنین موعد تحویل این خودرو ۲۰ روز است.

زمان فعال سازی این بخشنامه: ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۱ خواهد بود.

گفتنی است که مدل های فعلی پژو ۳۰۱ از سری قدیمی و قبل از فیس لیفت هستند و با توجه به ورو به صورت وارداتی با قیمت نسبتا بالایی عرضه می شوند اما از سال آینده قرار است تا سری جدید و فیس لیفت شده پژو ۳۰۱ به صورت مونتاژی به بازار کشور راه یابد و امید می رود که شاهد قیمت گذاری بهتر سری مونتاژی در کشور باشیم.

از این رو شاید بتوان گفت که با قیمت ۹۴ میلیونی نسخه های پیش از فیس لیفت، خرید پژو ۳۰۱ های وارداتی توجیه چندانی ندارد و شاید انتخاب خودروهایی نظیر سراتو سایپا (حتی به صورت دست دوم) در این بازه قیمتی معقولانه تر باشد.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato