همه چیز درباره آیفون 13
شبکه اجتماعی Uhsupp احتمالا همراه با گلکسی S9 منتشر می شود

شبکه اجتماعی Uhsupp احتمالا همراه با گلکسی S9 منتشر می شود

اگر اخبار را پیگیری کرده باشید حتما می دانید که سامسونگ در رویداد MWC پیش رو که ششم اسفند ماه در بارسلون برگزار می شود، قصد دارد که از پرچمداران جدیدش گلکسی S9 و S9 پلاس رونمایی به عمل آورد. شنیده ها حاکی از آنند که این دو اسمارت فون کمتر از یک ماه پس از رونمایی رسمی، برای خرید روانه بازار خواهند شد.

اما همراه با این دو تلفن هوشمند، پیش بینی می شود که سامسونگ از یک سرویس شبکه اجتماعی جدید به نام Uhsupp هم رونمایی کند. مطابق گزارشات قبلی، به نظر می رسد که نام تجاری Uhsupp هم اکنون در کشورهای اتحادیه اروپا و کره جنوبی به ثبت رسیده، اما هنوز انتشار این اپلیکیشن در ایالات متحده در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش یکی از منابع نزدیک به سامسونگ، شبکه اجتماعی Uhsupp در تاریخ ۱۹ مارس (۲۸ اسفند ماه) به دست کاربران سامسونگ می رسد، هر چند که بعد از برگزاری MWC احتمالا به شکل بتا در دسترس کلیه کاربران قرار خواهد گرفت.

Uhsupp یک شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان است که صاحبان موبایل های گلکسی به وسیله آن می توانند موقعیت همدیگر روی نقشه را به طور همزمان پیدا کرده و آن را با هم به اشتراک بگذارند. همچنین این سرویس درست مثل اینستاگرام و تلگرام، قابلیت ارسال و دریافت پیام را نیز دارد.

با این وجود اطلاعات بیشتری در مورد آن هنوز در دسترس نیست و ظاهرا برای این موضوع باید تا برگزاری نمایشگاه MWC بارسلون منتظر بمانیم.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato