رندرهای تازه هواوی P20، دوربین سه گانه دستگاه را به نمایش می گذارند

به نظر وقت آن رسیده که خودمان را برای موج تازه موبایل های مجهز به دوربین سه گانه آماده کنیم. اگرچه در تصاویری که روز گذشته از نمونه ابتدایی هواوی P20 منتشر شد خبری از دوربین سه گانه نبود، اما این تصاویر به نسخه نهایی و خرده فروشی دستگاه تعلق نداشتند و حالا شاهد انتشار رندرهای تازه ای هستیم که یک بار دیگر بر شایعات و گزارش های قبلی صحه می گذارند.

در این رندرها، می توان دوربین سه گانه و چیدمان عمودی آن را به وضوح مشاهده کرد که با رندرهای 360 درجه ای پیشین هم سازگاری دارد. برای یادآوری باید افزود که خانواده P20 هواوی، در دو مدل پلاس و لایت عرضه می شود که به رسم همیشگی هواوی، از مشخصات سخت افزاری، طراحی و دوربین های متفاوتی نسبت به یکدیگر بهره مند خواهند بود.

در حالی که برخی اعتقاد داشتند هواوی در طراحی موبایل تازه خود، از یک بریدگی در بخش بالایی نمایشگر بهره گرفته و ظاهری شبیه به آیفون 10 به آن می بخشد، در این رندرها خبری از آن بریدگی نیست و نسبت نمایشگر به بدنه، به بالاترین میزان ممکن رسیده.

ناگفته نماند که هواوی چندی پیش از یک سیستم تشخیص چهره سه بعدی، شبیه به Face ID اپل رونمایی کرد و احتمال دارد این سیستم، در P20 به کار گرفته شود. خانواده P20 کماکان تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما در جریان کنگره جهانی موبایل امسال، خبرهای رسمی بیشتری درباره آن خواهیم شنید.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟