ویدیوهای جدید اپل برای ترغیب اندرویدی ها به خرید آیفون [تماشا کنید]

تلاش اپل برای جذب کاربران اندروید و ترغیب شان به خرید آیفون بر کسی پوشیده نیست و حالا این شرکت چهار ویدیوی تازه را در کانال یوتوب خود منتشر کرده تا گام دیگری را در این راستا بر دارد.

اولین ویدیو که «سادگی» نام دارد با هدف نمایش سهولت انتقال محتوا از یک دستگاه اندریدی به آیفون با استفاده از اپ Move to iOS اپل تهیه شده است.

در تصویر نیز مردی با چتری در دست دیده می شود که از بخش انتهایی صفحه نمایش با نام «موبایل شما» به سمت بالا حرکت می کند که روی آن نوشته شده «آیفون». همزمان با این حرکت نیز نریشن ویدیو کاربر را به استفاده از اپ Move to iOS تشویق می کند.

موبایل تان را به آیفون ارتقاء دهید. اپ Move to iOS انتقال موسیقی، عکس و بسیاری موارد دیگر به آیفون را برایتان ساده میکند. همین امروز مهاجرت کنید.

ویدیو دوم نیز سبک و سیاقی مشابه به همین دارد و با هدف نمایش امنیت دستگاه های مبتنی بر iOS در قیاس با اندرویدی ها تهیه شده است. در توضیحات ویدیو نیز به آپدیت های مستمری اشاره میگردد که اپل برای iOS ارائه می کند.

آپدیت های مستمر برای iOS امنیت بیشتر آیفون را برای شما به ارمغان می آورند. زندگی با آیفون راحت تر است. همین امروز مهاجرت کنید.

دو ویدیوی دیگر «محیط زیست» و «پشتیبانی اپل» نام دارند که روی تعهدات اپل نسبت به محیط زیست و خدمات پشتیبانی آن در فروشگاه ها، فضای آنلاین و پشتیبانی تلفنی مربوط می شود.

 

جالب است بدانید که تمامی ویدیوها کاربران را به وبسایت Switch اپل هدایت می کنند؛ تارنمایی که برای اندرویدی های علاقمند به خرید آیفون طراحی شده.

در این وبسایت سوالات ساده ای مطرح و به هرکدام از آنها نیز پاسخ داده شده. مثلا اینکه آیا مهاجرت به آیفون ساده است و آیا استفاده از آیفون ساده است؟

همچنین جزئیات بیشتری در رابطه با قابلیت های کلیدی متمایز کننده آیفون از موبایل های دیگر نیز مطرح شده که از آن جمله می توان به مد پرتره، iMessages، چیپ های طراحی شده توسط اپل، تاچ آی دی و فیس آی دی، حریم خصوصی کاربری و اپ استور اشاره نمود.

از سال ۲۰۱۵ میلادی نیز اپل اپ Move to iOS را منتشر کرد که طبق آنچه در ابتدای مطلب گفته شد انتقال دادههایی نظیر فهرست تماس ها، تاریخچه پیام ها، عکس ها و ویدیو از موبایل های دیگری به آیفون را ساده تر میکند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟