با 10 هزار تومان، باندل 7 بازی اوریجینال ایرانی را در استیم دریافت کنید

با 10 هزار تومان، باندل 7 بازی اوریجینال ایرانی را در استیم دریافت کنید

طی چند سال اخیر، بازی سازان ایرانی در تلاش برای عرضه بازی های خود روی پلتفرم استیم بوده اند و حداقل تعدادی از این بازی ها توانسته اند راه خود را به بزرگ ترین جامعه گیمری جهان باز کنند. به علت تفاوت هایی که در قیمت گذاری بازی ها در بازار داخل و خارج از کشور وجود دارد و هزینه هایی که باید به دلار پرداخت شود، بسیاری از گیمرهای ایرانی احتمالاً قادر به تهیه بازی های کشورمان روی پلتفرم استیم نبوده اند.

اما فروشگاه «سرگرمی» اخیراً باندلی شامل هفت بازی ایرانی فراهم آورده که در تخفیف فعلی، با قیمت ۱۰ هزار تومان قابل خریداری بوده و نسخه اوریجینال تمام این عناوین را روی پلتفرم استیم در دسترس قرار می دهد. عناوین موجود در این باندل، ژانرهای متنوعی را پوشش می دهند و به همین خاطر، می توانند برای قشر گسترده ای از گیمرها جذابیت داشته باشند.

بازی جنگل لرزان

سه بازی «سیاووش» (با نام بین المللی Legend of Persia)، «گرشاسپ: گرز ثریت» (Garshasp: Monster Slayer) و «گرشاسپ: معبد اژدها» (Garshasp: Temple of Dragon) احتمالاً شناخته شده ترین عناوین موجود در این لیست باشند که به خاطر تم تاریخی و اسطوره ای شان بیش از سایرین مورد توجه گیمرهای ایرانی قرار گرفتند.

اما چهار بازی دیگر این باندل یعنی «جنگل لرزان» (Wobbly Jungle)، «جاده های نبرد» (Rush for Glory)، «شوفر» (Shofer Race Driver) و «خیابان های خونین» (Bloody Streets) هم جزو عناوین مطرح ایرانی به حساب می آیند که با پرداخت مبلغ ناچیز ۱۰ هزار تومان، قطعاً سرگرم کننده ظاهر خواهند شد.

با خرید باندل مورد اشاره از طریق این لینک، ۷ کد فعال سازی برایتان ارسال می شود که باید سپس آنها را در اکانت استیم خود وارد کنید. اما متاسفانه به خاطر محدودیت های منطقه ای، امکان فعال سازی این کدها با آی پی ایران وجود ندارد و در نهایت، نیازمند استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی خواهید بود که توضیحات مربوط به آن نیز در این لینک ارائه شده است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato