افشای اطلاعاتی تازه در خصوص دوربین و حافظه ذخیره سازی موبایل P20 هوآوی

موبایل P20 هوآوی قرار است ۲۷ مارس (۷ فروردین) به طور رسمی در پاریس رونمایی شود. با نزدیک شدن به تاریخ مذکور حجم شایعات و اطلاعات درز کرده از این محصول نیز افزایش می باید. در تازه ترین این موارد یکی از افشا کننده های توییتری در توییتی اطلاعاتی مهم در خصوص مشخصات دوربین و حافظه ذخیره سازی موبایل مذکور را منتشر کرده است.

بر این اساس مدل پایه موبایل P20 هوآوی با ۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی روانه بازار می شود. گرچه بدون شک گزینه های پرحجم تری نیز در اختیار خریداران خواهد بود. در خصوص دوربین نیز گفته که در پشت یکی از دو لنز تعبیه شده در بدنه پشتی تلفن هوشمند مورد اشاره یک سنسور جدید ۱۶ مگاپیکسلی جدید جا خوش کرده است.

موبایل P20 هوآوی

در خصوص نسخه پلاس این محصول نیز گفته شده که دارای حداقل حافظه ۶۴ گیگابایتی خواهد بود، ضمن این که احتمالاً سنسور اصلی دوربین سه گانه آن نیز ۱۸ مگاپیکسلی است. ظاهراً قرار است در کنار سنسور اصلی دوربین دو حسگر دیگر ۱۶ مگاپیکسلی از نوع مونوکروم و تله فوتو نیز برای خلق یک تجربه عکاسی بی نظیر حضور داشته باشند.

به لطف نخستین دوربین سه گانه دنیا هیچ بعید نخواهد بود که موبایل P20 پلاس هوآوی بتواند تاج پادشاهی دوربین های موبایل را از سر پرچمدار تازه وارد سامسونگ یعنی گلکسی S9 پلاس برباید.

موبایل P20 هوآوی

گفته شده در کنار دو مدلی که پیش تر به آنها اشاره شد، هوآوی قرار است نسخه ای ارزان تر از پرچمدار جدیدش را نیز تحت عنوان P20 Lite رونمایی کند تا بتواند از این طریق طیف گسترده تری از خریداران تحت پوشش قرار دهد.

بر طبق شنیده های پیشین سه نسخه مختلف موبایل P20 جز مواردی که به آنها اشاره شد، از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به یکدیگر خواهند داشت و تنها ابعاد نمایشگر و تعداد سنسورهای دوربین در بدنه پشتی است که آنها را از جهت ظاهری از یکدیگر متمایز می سازد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟