بازی فارکرای 5 را تنها در 5 دقیقه به اتمام برسانید [تماشا کنید]

بازی فارکرای ۵ روز پنجشنبه هفته جاری عرضه می شود. طبق گفته سازندگان بازی، برای تمام کردن این عنوان به ۲۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت اما راهی مخفی وجود دارد که می توان فارکرای ۵ را تنها در ۵ دقیقه به پایان رساند.

در ابتدای بازی، شما در نقش مامور پلیسی هستید که به همراه سایر اعضای تیم خود می خواهد سردسته گروهی عجیب در مونتانا، با نام جیکوب سید را دستگیر کند. در اولین سکانس بازی وظیفه دارید تا به کلیسایی که جیکوب در آن قرار دارد رفته و به دستانش دستبند بزنید.

اگر این کار را برای دقایقی انجام ندهید، با دیالوگ «خداوند اجازه نخواهد داد که دست شما به من برسد.» از سوی جیکوب روبرو می شوید و بعد از مدتی سایر اعضای پلیس نیز شروع به حرف زدن با یکدیگر می کنند و جیکوب هم به زدن حرف های عجیب و غریب خود ادامه می دهد.

بعد از یک و نیم دقیقه، سکانسی پخش می شود که کلانتری که کنار شما قرار دارد، با دست بند نزدن شما به جیکوب موافقت می کند و با گفتن جمله «هیچ کدام از افراد حاضر این محل را زنده ترک نخواهند کرد»، همراه شما از کلیسا خارج می شود. بعد از خروج شما از کلیسا، تیتراژ سازندگان بازی پخش می شود و بعد از آن می توانید دوباره فارکرای ۵ را شروع کرده و این بار مسیر اصلی داستان را دنبال کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟