بعضى از كاربران نسخه موبایل PUBG با استفاده از ماوس و كيبورد تقلب مى كنند

همان طور که احتمالاً مطلع هستید، بازی PUBG مشكلات زيادى در زمينه تقلب های مختلف كاربران خود دارد، به طورى كه بعضى از تحليلگران از اين موضوع به عنوان دليل اصلى كاهش مخاطبان پابجى ياد كرده اند و حال این مشکل به نسخه موبایل PUBG هم رسیده است.

به نظر مى رسد بعضى از كاربران نسخه موبايل بازى، از طريق راه هاى مختلفى در پابجی موبایل از ماوس و کیبورد استفاده می کنند. استفاده از كيبورد و ماوس در این بازی موبایل قطعاً بالانس نبردها را بهم زده و پيروزى براى كسانى كه از اين لوازم استفاده مى كنند، به دلیل سهولت بیشتر در کنترل، آسان تر خواهد بود.

نسخه موبایل PUBG

کلیک کنید

استفاده از كروم بوک و شبيه سازهاى سيستم عامل اندرويد روى ويندوز هم امكان استفاده از ماوس و كيبورد را به كاربران پابجى موبايل خواهد داد.

نسخه موبایل PUBG اوايل ماه جارى ميلادى براى سيستم عامل هاى اندرويد و اى او اس عرضه شد و بايد منتظر ماند و ديد كه سازندگان اين بازى، چه راه حلى براى جلوگيرى از استفاده كاربران از ماوس و كيبورد پيدا خواهند كرد.

مطالب مرتبط

تصمیم عجیب تنسنت برای پابجی موبایل؛ بدون تقلب با ماوس و کیبورد بازی کنید

بروزرسانی: تنسنت در آپدیتی، مشکل مربوط به امولاتورهای غیر رسمی بازی را هم حل کرده و حالا بازیکن‌هایی که با شبیه‌سازهای اندروید به تجربه بازی می‌نشینند، در یک نبرد رو به رو یکدیگر قرار می‌گیرند. البته همچنان کاربران می‌توانند از ماوس و کیبورد یا کنترلر به صورت مستقیم در موبایل استفاده کنند و تنسنت تشخیص... ادامه مطلب

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x