قابلیت Snooze برای نسخه اندروید جیمیل منتشر شد

جیمیل امروز بزرگترین آپدیت خود از سال ۲۰۱۱ را دریافت کرد و در کنار تغییرات مختلف، قابلیت Snooze که پیشتر در سرویس ایمیل گوگل اینباکس نیز حضور داشت به جیمیل اضافه شد. به کمک Snooze می‌توانید برای هر ایمیلی که خواستید یادآور بگذارید و بعدها آن را بخوانید.

در نسخه موبایل برای دسترسی به این ویژگی کافیست ایمیل را باز کرده یا انگشت‌تان را روی آن نگه دارید، سپس تنظیمات بیشتر (سه نقطه بالای صفحه) را بزنید و در نهایت Snooze را انتخاب کنید. در اینجا چند انتخاب به کاربر داده می‌شود: اواخر امروز (Later Today)، فردا (Tomorrow)، هفته بعد (Next Week)، آخر هفته بعد (Next Weekend)، روز نامشخص (Someday) و تاریخ و ساعت دلخواه (Pick date & time).

بعد از آنکه یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کردید، ایمیل از صندوق ورودی شما ناپدید می‌شود و به بخش Snooze که در منوی همبرگری (سه خط روی هم در بالا سمت چپ صفحه) قرار دارد، می رود. به غیر از گزینه «روز نامشخص» اگر زمان خواندن ایمیل فرا برسد نوتیفیکیشنی برای کاربر می آید و او متوجه می‌شود که باید ایمیل را بخواند.

اما در «روز نامشخص» چون زمانی را معین نکردید خودتان هر وقت که دوست داشتید می‌توانید به بخش Snooze رفته و ایمیل را مطالعه کنید. فعلا Snooze تنها برای اندروید منتشر شده و احتمالا به زودی شاهد انتشار آن برای دیگر نسخه‌های جیمیل هم خواهیم بود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟