زمان خداحافظی با Google Now Launcher فرا رسیده است

زمان خداحافظی با Google Now Launcher فرا رسیده است

زمان خداحافظی با Google Now Launcher فرا رسیده است

به نظر می‌رسد که زمان خداحافظی با Google Now Launcher بالاخره فرا رسیده است. به گزارش اندروید سنترال، حالا تقریبا می‌توان گفت که لانچر اختصاصی گوگل با هیچ کدام از اسمارت‌فون‌های اندرویدی موجود در بازار سازگاری ندارد.

البته اگر هنوز از این لانچر روی گوشی موبایلتان استفاده می‌کنید نگران نباشید؛ لانچر همچنان به قوت خود پابرجاست. ولی اگر آن را پاک کردید یا موبایل تازه‌ای خریدید، باید به فکر یک لانچر دیگر باشید.

گوگل برای نخستین بار Google Now Launcher را همراه با اندروید ۴.۴ کیت‌کت و برای موبایل نکسوس ۵ معرفی کرد. مدتی بعد لانچر در پلی‌استور هم منتشر شد تا همگان بتوانند آن را روی موبایل‌های غیر گوگلی‌شان نصب کنند.

با این وجود، با معرفی سری دیوایس‌های پیکسل که به طور پیش‌فرض از Pixel Launcher و دستیار گوگل اسیستنت بهره می‌بردند، Google Now Launcher کم کم به حاشیه رفت و کار به جایی رسید که حالا گوگل قصد دارد آن را به طور کامل از پلی‌استور حذف نماید.

اگر تا امروز از گوگل ناو لانچر استفاده می‌کردید اما حالا به دنبال یک لانچر جایگزین هستید، خوشبختانه دست‌تان برای انتخاب حسابی باز است و می‌توانید به تنوع بالایی از این لانچرها دسترسی داشته باشید که در این مقاله، نمونه‌های برگزیده را به شما معرفی کرده‌ایم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل