گزارش: توسعه دومین موبایل کمپانی اسنشال کنسل شده است

گزارش: توسعه دومین موبایل کمپانی اسنشال کنسل شده است

گزارش: توسعه دومین موبایل کمپانی اسنشال کنسل شده است

بنابر گزارش تازه خبرگزاری بلومبرگ، کمپانی اسنشال تمام برنامه هایش برای توسعه دومین اسمارت فون خود را کنسل کرده و احتمال فروش کمپانی نیز وجود دارد. در حال حاضر جزییات زیادی در این باره در دست نیست و صحبت های مربوط به فروش کمپانی چندان محتمل به نظر نمی رسند؛ ضمناً بلومبرگ هم می گوید که اسنشال هنوز برنامه هایی برای محصولات آتی خود دارد.

مسئله ای که به نظر قطعی می رسد اینست که دومین اسمارت فون اسنشال قرار نیست از راه برسد. بلومبرگ می گوید که توسعه این اسمارت فون کنسل شده و مهندسان حالا مشغول کار روی یک محصول هوشمند خانگی هستند که طی سال آتی میلادی روانه بازار می شود؛ این دیوایس تازه ممکن است همان رقیب آمازون اکو باشد که اسنشال یک سال پیش درباره اش صحبت کرده بود.

در بخشی دیگر از این گزارش آمده که اسنشال ممکن است کماکان در تجارت موبایل های هوشمند باقی بماند؛ اما دیگر خود به طراحی دیوایس ها نمی پردازد و در عوض توسعه موبایل های خود را به فاکسکان خواهد سپرد. گفتنی است که نخستین موبایل این کمپانی از زمان عرضه در آگوست ۲۰۱۷، فروشی ۱۵۰ هزار واحدی داشته است.

اسنشال فون

در مورد فروش کمپانی هنوز تصمیمی قاطع اتخاذ نشده، اما اسنشال امیدوار است که در صورت نیاز قادر به فروش تمام متعلقات خود باشد؛ متعلقاتی که پتنت ها، سخت افزارها و پروژه های آتی را شامل می شود. این کمپانی حتی برای انتقال کارمندان به هر شرکتی که آن را خریداری کند برنامه ریزی کرده و به شکل فعالانه مشغول ارائه پیشنهاد فروش خود به سایر فعالان این حوزه است.

اسنشال در بیانیه اخیر خود، کنسل شدن روند توسعه موبایل بعدی را به شکل غیرمستقیم تایید کرده:

ما همیشه محصولات مختلفی را به صورت همزمان توسعه می دهیم و از کنسل کردن برخی از آنها به خاطر محصول دیگری که فکر می کنیم موفق تر خواهد بود استقبال می کنیم. ما تمام تلاش خود را روی محصولات آتی و انقلابی متمرکز کرده ایم که محصولات خانگی و موبایل را شامل می شود.

در این بین، اندی روبین، موسس اسنشال و خالق اندروید نیز در ایمیلی به کارمندان خود گفته است: «هیچکس (از جمله من در حال حاضر) نمی داند که بهترین اتفاق برای کمپانی چیست». به گفته روبین، اسنشال هم اکنون «در حال همکاری با بانکداران برای دریافت سرمایه» است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل