همه چیز درباره آیفون 13
آپدیت جام جهانی بازی فیفا 18 منتشر شد

آپدیت جام جهانی بازی فیفا 18 منتشر شد

طبق چیزی که پیش از این اعلام شده بود، ساعاتی پیش به روزرسانی رایگان جام جهانی برای بازی فیفا ۱۸ منتشر شد. در این حالت جدا از امکان تجربه جام جهانی به صورت تک نفره یا همراه با دوستانتان، می توانید تورنومنت خودتان را حتی با حضور تیم هایی مانند هلند و ایتالیا که موفق به حضور در جام جهانی نشده اند، بسازید.

بر اساس شبیه سازی انجام شده و با توجه به قدرت بازیکنان و تیم ها، حداقل در این بازی تیم ملی فرانسه قهرمان شده و تیم فوتبال آلمان نیز به فینال رسیده است.

آنتوان گریزمان ستاره فرانسه به همراه ایکسو، هافبک جوان اسپانیا که به احتمال زیاد مقابل تیم ملی ایران نیز بازی خواهد کرد، به طور مشترک در این شبیه سازی به مقام آقای گلی جام جهانی رسیده اند.

جام جهانی فیفا 18

در اصل الکترونیک آرتز سابقه خوبی در شبیه سازی نتیجه مسابقات و پیش بینی برنده جام جهانی دارد. در آپدیت جام جهانی ۲۰۱۴ بازی فیفا ۱۴، این بازی تیم ملی آلمان را به عنوان برنده جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل معرفی کرد که نتیجه درستی بود. جالب است بدانید که پیش بینی تیم قهرمان حتی در بازی جام جهانی ۲۰۱۰ نیز درست بود و اسپانیا چه در این بازی و چه در دنیای واقعی، قهرمان آن دوره شد.

این به روزرسانی شامل محتویات مخصوص بخش آلتیمیت تیم هم می شود و تمام بازیکنانی که در جام جهانی حضور دارند، به این حالت بازی اضافه خواهند شد.

در حال حاضر تیم های ملی برزیل و آلمان محبوب ترین تیم های این آپدیت بوده و فرانسه و اسپانیا با فاصله کمی آن ها را تعقیب می کنند.

این به روزرسانی که ۵ گیگابایت حجم دارد، هم اکنون برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی در دسترس است. منتظر آیتم های ویدیویی دیجیاتو از این آپدیت هیجان انگیز باشید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato