گلکسی A8 سامسونگ هنگام شارژ دچار اشکال در پخش صدا می شود [تماشا کنید]

بر اساس شکایات مختلف ثبت شده و ویدیویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده ظاهراً موبایل گلکسی A8 سامسونگ در هنگام شارژ شدن دچار مشکل در زمینه پخش صدا می شود.

گفته شده این مشکل از زمانی به وجود آمده که کاربران موبایل خود را به آخرین به روز رسانی ارائه شده در ماه فوریه ۲۰۱۸ آپدیت کرده اند و تنها در همان زمان شارژ خود را نشان می دهد. برخی دیگر نیز مدعی شده اند که هنگام فول شارژ بودن باتری موبایل هم گاه به گاه پخش صدا از اسپیکرهای دستگاه دچار اختلال می شود.

 

برخی تصور می کردند که این یک نقص سخت افزاری و مربوط به سامانه شارژ یا اسپیکر گلکسی A8 سامسونگ است، اما از آنجا که قرار دادن دستگاه در حالت «service mode» این نقص را به طور کامل از بین می برد، بنابراین خوشبختانه با یک اشکال نرم افزاری مواجه هستیم.

تا زمان نوشته شدن این مطلب هنوز کمپانی سامسونگ راهکاری برای حل مشکل ارائه نداده و مراکز خدمات پس از فروش این شرکت نیز هنوز نتوانسته اند مشکل مراجعین را رفع نمایند.

گرچه ایراد اسپیکر موبایل میان رده سامسونگ چندان هم دردسرساز نبوده و تنها در مواقعی خاص بروز می کند، اما به طور حتم هستند کسانی که به دلیل تاخیر در عرضه وصله اصلاحی از کمپانی کره ای عصبانی باشند، به خصوص که هنوز واکنشی رسمی از سوی آنها ارائه نشده است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟