بازی هیتمن 2 به طور رسمی رونمایی شد [تماشا کنید]

بازی هیتمن 2 به طور رسمی رونمایی شد [تماشا کنید]

بازی هیتمن 2 به طور رسمی رونمایی شد [تماشا کنید]

طبق چیزی که پیش از این وعده داده شده بود، دیشب بازی هیتمن ۲ به صورت رسمی معرفی شد. این بازی همان طور که از اسمش پیداست، دنباله ریبوت هیتمن است اما بر خلاف آن بازی دیگر به صورت اپیزودیک عرضه نخواهد شد.

طبق گفته سازندگان، هیتمن ۲ دارای محیط جهان باز زنده و طبیعی است. همچنین تعامل با محیط و اشیایی که در مراحل مشاهده می شوند، نقش مهمی را در بازی خواهد داشت و به عبارتی هر چیزی می تواند یک وسیله مرگبار باشد.

در ضمن داستان این عنوان در نقاط مختلفی از جهان رخ خواهد داد اما بخش زیادی از آن در شهر میامی خواهد گذشت. جالب است بدانید که هیتمن ۲ در واقع اولین عنوانی خواهد بود که داستان آن دنباله ای بر قسمت های پیشین هیتمن است و به تنهایی قصه مستقلی را روایت نمی کند.

در این بازی به گذشته مامور ۴۷ بیشتر پرداخته شده و با رابطه میان او و دایانا بیشتر آشنا خواهیم شد. همچنین بخش کوآپ نیز در بازی با نام Sniper Assassin وجود خواهد داشت که در آن می توانید اهداف را با همراهی دوستتان از بین ببرید.

این بازی ۲۲ آبان برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. انتظار می رود که طی رویداد E3 2018 اخباری بیشتر از هیتمن ۲ منتشر شود.

IO Interactive مانند سایر نسخه های هیتمن، وظیفه ساخت این عنوان را هم بر عهده خواهد داشت. مدتی پیش این استودیو با خرید IP هیتمن از ناشر چندساله اخیر این فرنچایز یعنی اسکوئرانیکس جدا شد و وظیفه نشر هیتمن ۲ بر عهده کمپانی برادران وارنر خواهد بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل