اولین نمایش رسمی از Assassin's Creed: Odyssey منتشر شد؛ این بار در سرزمین اسطوره ها

اولین نمایش رسمی از Assassin's Creed: Odyssey منتشر شد؛ این بار در سرزمین اسطوره ها

همان طور که یوبی سافت پیش از این وعده داده بود، بازی Assassin’s Creed: Odyssey سرانجام به صورت رسمی رونمایی شد. مطابق انتظار بازی در یونان باستان جریان خواهد داشت و می توان دو شخصیت متفاوت را برای پیشبرد داستان انتخاب کرد.

ظاهراً نبردهای دریایی بازهم نقش مهمی را در گیم پلی ایفا خواهند کرد و جدا از این ها، قابلیت انتخاب دیالوگ نیز به بازی اضافه شده است. سیستم مبارزات شباهت زیادی به اساسینز کرید قبلی یعنی اوریجینز دارند و نمی توانید اهداف خود را تنها با فشردن یک کلید از بین ببرید.

با توجه به تریلری که از گیم پلی بازی به نمایش در آمد، می توان توقع داشت که نبردهای بازی نسبت به گذشته گسترده تر شده و در جنگ های شلوغ و بزرگتری شرکت خواهیم داشت.

قابلیت شخصی سازی شخصیت اصلی، به روزرسانی اسلحه ها نیز در اساسینز کرید: ادیسه حضور خواهند داشت. در ضمن نباید از گرافیک بسیار زیبای بازی و محیط های رنگین و طراحی عالی صورت شخصیت ها غافل شد که امید می رود در نسخه نهایی نیز در همین سطح باقی بمانند.

ادیسه روز ۱۳ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. در انتها نگاهی به تصاویر منتشر شده از این عنوان داریم:

بازی Assassin's Creed: Odyssey

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato