مرورگر مایکروسافت اج از مرز ۵ میلیون دانلود در اندروید عبور کرد

مرورگر مایکروسافت اج از مرز ۵ میلیون دانلود در اندروید عبور کرد

ساعاتی پیش اعلام شد که مرورگر مایکروسافت اج، از مرز ۵ میلیون دانلود در پلی‌استور عبور کرده است. این آمار جالب توجه در شرایطی بدست آمده که آمار مرورگر در دسامبر ۲۰۱۷ به یک میلیون دانلود هم نمی‌رسید، اما حالا و بعد از گذشت شش ماه شاهد رشد پنج برابری در این آمار دانلود هستیم.

اگر اوضاع با همین رویه مطلوب ادامه پیدا کند، هیچ بعید نیست که تا پایان امسال مایکروسافت اج رکورد ۱۰ میلیون دانلود را هم پشت سر بگذراند که برای مایکروسافت دستاورد مهم و ارزشمندی به شمار می‌رود.

حتما به خاطر دارید که نسخه موبایل مایکروسافت اج اواخر سال ۲۰۱۷ منتشر شد و به خاطر ویژگی‌هایی مثل «ادامه وب‌گردی روی پی‌سی» و همگام‌سازی خوب با نسخه دسکتاپ توانست توجه منتقدان مرورگر سابق این شرکت یعنی اینترنت اکسپلورر را به خود جلب کند.

مایکروسافت اج

مایکروسافت اج قابلیت‌هایی مثل بارکدخوان درون برنامه‌ای، جستجتوی صوتی و حالت InPrivate دارد که بتوانید بدون ثبت تاریخچه وبگردی در محیط وب به مرور وبسایت‌ها مشغول باشید. همچنین چندی پیش پشتیبانی از کتاب‌های الکترونیکی  هم به این مرورگر اضافه شد تا رقابت بهتری با غول‌هایی مثل گوگل کروم و فایرفاکس داشته باشد.

مایکروسافت اج اگر چه از نظر امکانات و محبوبیت هنوز به سطح مرورگرهای گوگل و موزیلا نرسیده، اما در صورت ادامه رشد خوب فعلی می‌توان انتظار داشت که طی سال‌های آینده در بازار مرورگرها حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

اگر تا کنون با اج کار نکرده‌اید، می‌توانید همین حالا با مراجعه به گوگل پلی آخرین نسخه مرورگر برای اندروید را دانلود کنید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato