آیا توییت جدید پلی استیشن روسیه به کنسول بعدی سونی اشاره می کند؟

آیا توییت جدید پلی استیشن روسیه به کنسول بعدی سونی اشاره می کند؟

آیا توییت جدید پلی استیشن روسیه به کنسول بعدی سونی اشاره می کند؟

چند روز پیش حساب کاربری پلی استیشن روسیه توییت جدیدی را منتشر کرد که سر و صدای زیادی در فضایی مجازی ایجاد کرده است. در نگاه اول در این توییت تصویر یک پلی استیشن ۴ پرو به همراه علامت X دیده می شود اما اگر با دقت بیشتری به آن نگاه کنید، متوجه نکات دیگری خواهید شد.

تنها یک عبارت به زبان روسی ضمیمه این تصویر شده که ترجمه آن «آماده باشید» می شود. حال فرضیه های متفاوتی در مورد این «آماده شدن» وجود دارد. یکی از رایج ترین آن ها این است که این تصویر چیزی جز یک پلی استیشن ۴ پرو به همراه عبارت X به عنوان یکی از نمادهای کنترلر پلی استیشن نیست. البته اگر چنین باشد هم چه دلیل وجود دارد که اکانت رسمی پلی استیشن در روسیه، چنین چیزی را توییت کند؟

از سمت دیگر، علاوه بر X، نماد دیگری هم در این تصویر به چشم می خورد که به نظر به ارتباط آنلاین اشاره دارد و با در نظر گرفتن این قضیه می توان گفت که شاید این تصویر به اضافه شدن قابلیت کراس پلی بین پلی استیشن ۴ و سایر کنسول ها اشاره می کند.

توییت
تصویر این توییت مرموز

در چند هفته اخیر، انتقادهای زیادی به دلیل عدم پشتیبانی از چنین قابلیتی به سونی شده و بعید نیست که این کمپانی درصدد رفع چنین کمبودی برای کاربران پلی استیشن ۴ باشد.

احتمال کمی هم وجود دارد که X در واقع اسم رمزی برای پلی استیشن ۵ یا پروژه ای با نام پلی استیشن  ایکس باشد. البته مدتی پیش شایعاتی مربوط به اضافه شدن قابلیت دانلود کامل بازی ها به سرویس PS Now شنیده می شد که ممکن است این توییت چنین اتفاقی را تایید کند.

در حال حاضر می دانیم که حداقل تا سال آینده میلادی نباید منتظر پلی استیشن یا ایکس باکس بعدی باشیم. نظر شما چیست؟ توییت جدید پلی استیشن روسیه حاکی از چه اتفاق جدیدی برای این برند است؟

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل