همه چیز درباره آیفون 13
صفحه رسمی الکامپ در اینستاگرام آغاز به کار کرد

صفحه رسمی الکامپ در اینستاگرام آغاز به کار کرد

چند روز مانده به برگزاری الکامپ بیست و چهارم اکانت رسمی این نمایشگاه در اینستاگرام آغاز به کار کرده و قرار است در طی برگزاری این رویداد از حواشی و اخبار گوناگون رخ داده در فضای نمایشگاه عکس‌ها و ویدئو‌هایی اختصاصی منتشر کند. صفحه رسمی این نمایشگاه با نام elecomp.iran آغاز به کار کرده و از این لینک می‌توانید آن را دنبال کنید.

در این صفحه استارتاپ‌ها و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه حضور فعالی دارند و مسابقات متنوع با جوایز نفیسی برای دنبال‌کنندگان و بازدیدکنندگان الکامپ ۹۷ در نظر گرفته شده است. اخبار استارتاپی، گزارشات روزانه از فعالیت‌های نمایشگاه، کدهای تخفیف خاص دوران نمایشگاه، ویدئوهای الکامپ ۹۷، اخبار پیرامون بخش‌های دیگر نمایشگاه از جمله الکام گیز و الکام استارز، آمارهای جالب از تاریخچه الکامپ و مسابقات عکاسی در محیط نمایشگاه(همراه با جایزه) و... از دیگر فعالیت‌های این صفحه اینستاگرامی در مدت برگزاری نمایشگاه خواهد بود.

با دنبال کردن صفحه رسمی الکامپ در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ضمن برخورداری از مزایا و شرکت در مسابقات ویژه نمایشگاه می‌توانید بازدیدی مجازی از الکامپ بیست و چهارم داشته باشید و با حال و هوای این نمایشگاه آشنا شده و دیگر اخبار و نکات مهم پیش‌آمده در نمایشگاه را از دست ندهید.

نمایشگاه الکامپ از شنبه ۶ مرداد شروع شده و تا ۹ مرداد به فعالیت خود در محل نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه می دهد. کلیه اخبار مربوط به این رویداد را در صفحه ویژه دیجیاتو برای الکامپ می توانید مطالعه کنید.

 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato