همه چیز درباره آیفون 13
گوگل اسیستنت حالا دو زبان را به طور همزمان می‌فهمد

گوگل اسیستنت حالا دو زبان را به طور همزمان می‌فهمد

گوگل رسما اعلام کرده که از امروز به بعد، دستیار گوگل اسیستنت دو زبانه است. این بدان معناست که می‌توانید فرامین خود را بدون وقفه و به دو زبان مختلف به آن بدهید تا خواسته‌هایتان را اجابت کند.

همانطور که می‌دانید گوگل اسیستنت توانایی تشخیص زبان‌های زیادی را دارد که انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و ژاپنی از جمله آن‌ها هستند. ولی تا امروز، هرگز توانایی آن را نداشته که بتواند به طور همزمان دو زبان مختلف را تشخیص بدهد و برای این کار ناچار بودید که زبان پیش‌فرض آن را به طور دستی تغییر دهید.

اما در کنار این موضوع، گوگل اعلام کرده که به زودی اسپیکر هوشمند Google Home Max در کشورهای بیشتری عرضه می‌شود. امروز، نوبت به انگلستان، فرانسه و آلمان رسیده که به جمع سه کشور آمریکا، کانادا و استرالیا بپیوندند، اما به مرور زمان ساکنان کشورهای دیگر هم می‌توانند اسپیکر جدید گوگل را خریداری کنند.

همچنین گوگل اعلام کرده کنترل صوتی از طریق کروم کست را ساده‌تر خواهد کرد. اگر از یک کروم کست به عنوان تلویزیون پیش‌فرض گوگل هوم استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست که برای گوگل اسیستنت محل پخش تصویر را مشخص کنید. به عنوان مثال، دیگر نیازی نیست بگویید «هی گوگل، سریال Stranger Things را روی تلویزیون اتاق نشیمن پخش کن» بلکه گفتن «هی گوگل، Stranger Things را پخش کن» کفایت می‌کند.

نکته خوب این که گوگل اسیستنت در صورت استفاده روی تلویزیون، قادر است که واکنش‌هایش را به صورت تصویری هم به شما نشان بدهد که می‌تواند خصوصیت بسیار جالب و سرگرم‌کننده‌ای باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato