جدیدترین قیمت خودرو های داخلی در بازار تهران- شهریور 97

جدیدترین قیمت خودرو های داخلی در بازار تهران- شهریور 97

قیمت خودرو این روزها در ردیف قیمت هایی نظیر دلار و سکه قرار گرفته است و بازار خودرو تحت تاثیر تصمیمات لحظه ‌ای روز‌های سختی را سپری می‌ کند به طوری که عمر تصمیمات یک روز هم دوام ندارد. در حالی که روزهای ابتدایی هفته بسیار آرام و بدون هیجان سپری می شد، از سه‌ شنبه شاهد روند صعودی قیمت ها بوده ایم.
بحث‌های ضد و نقیض از حوزه ‌های خودرو در کنار فروش پرحاشیه محصولات سایپا، باعث شد مشتریان و کاسبان بازار دچار سرگیجه شده و نداند که باید چکار کنند، خودروسازان داخلی هم با وعده ‌های خود تنش در بازار خودرو را افزایش دادند.
این کش و قوس‌ ها بین فروشندگان و شورای رقابت و وزارت صنعت از روز گذشته شدت بیشتری به خود گرفته تا جایی که روز گذشته خبری مبنی بر افزایش قیمت خودرو با پیشنهاد شریعتمداری وزیر صنعت در کمیسیون صنایع مجلس مطرح شد که از سوی وزارت صمت تکذیب شد.
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران و کرج از قیمت گذاری ای مطابق جدول زیر حکایت دارد. هرچند با توجه به شرایط متغییر باید احتمال برخی تغییرات لحظه ای را مد نظر نظر قرار داد.

از سوی دیگر برای هفته آینده نیز به نظر می رسد که با توجه به فعال شدن فروش ۴۰ هزار دستگاهی محصولات ایران خودرو، شانس تکرار شدن شرایط فروش این هفته سایپا وجود داشته باشد. در واقع در صورت تعلل در تصمیم گیری های مهم در خصوص قیمت گذاری، به نظر می رسد که این شرایط رکود تورمی تا آینده ای نا معلوم ادامه یابد.

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato