اولین رویداد زبان‌کاران با حضور سازندگان بازی آمیرزا برگزار می‌شود

اولین رویداد زبان‌کاران با حضور سازندگان بازی آمیرزا روز دوشنبه برگزار می‌شود. در این رویداد قرار است بازی آمیرزا با هدف پیوند زبان و کسب و کار بررسی شود.

رویداد زبان‌کاران مجموعه‌ای از رویداد ها است که توسط انجمن ویرایش و درست نویسی برگزار می‌شود. هدف این رویداد‌ها ایجاد پیوند بین زبان و کسب و کار است. با شرکت در این رویداد‌ها می‌توان فرصت‌های کار‌ آفرینی در زبان فارسی را شناخت و با مسیر‌هایی که دیگر کسب و کار ها در این راستا پیموده‌اند آشنا شد.

در زبان‌کاران با بهره‌گیری از متخصصان علوم انسانی، راه های استفاده از زبان برای ایجاد کسب و کار و اهمیت آن به نمایش گذاشته می‌شود. هم‌چنین می‌توان از تجارب دیگر کارآفرینان در این حوزه بهره‌مند شد.

زبان فارسی به عنوان یک گنجینه علم و ثروت مورد غفلت کارآفرینان قرار گرفته است و کسی تصور نمی‌کند بتوان از طریق آن به در‌آمدزایی رسید. انجمن ویرایش و درست نویسی در طی رویداد‌های زبان‌کاران قصد دارد این نگرش را تغییر دهد. هم‌چنین متخصصان حوزه کسب و کار برای اجرای بهتر این هدف در رویداد حضور خواهند داشت.

در راستای آشنایی با کسب و کار های مبتنی بر زبان، اولین رویداد زبان‌کاران میزبان سازندگان بازی آمیرزا است. این بازی پرکابردترین بازی موبایلی بر محور زبان فارسی است. در این جلسه آمیرزا بهتر شناخته شده و به عنوان یک نمونه‌ی موفق از پیوند زبان و کسب و کار، الگو‌ی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این رویداد دوشنبه، ۱۶ شهریور از ساعت ۱۶ در خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام در رویداد می‌توانید از طریق ایوند اقدام به ثبت نام کنید.

آمیرزا با بیش از ۵ میلیون نصب در کافه بازار، محبوب‌ ترین بازی ایرانی به شمار می‌رود. اخیرا سازندگان بازی در مصاحبه با دیجیاتو از کلید خوردن ۵ پروژه جدید با استفاده از درآمد حاصل از آمیرزا خبر داده‌اند.

مطالب مرتبط

مصاحبه با سازندگان آمیرزا: این حجم از موفقیت را پیش‌بینی نمی‌کردیم

بعید است اهل بازی کردن روی موبایل باشید و نام «آمیرزا» را نشنیده باشید؛ محصول جدید تیم خلاقی که قبلا با «باقلوا» شیرینی حل پازل کلمات را به میلیون‌ها ایرانی چشانده بودند و حالا امروز رکورد فوق‌العاده‌ای را جابجا کرده‌اند.بازی آمیرزا به تازگی از مرز ۴ میلیون دانلود در کافه بازار گذر کرده و از این... ادامه مطلب

راهنمایی گام به گام حل پازل های بازی The Witness

عنوان تحسین شده The Witness در سبک پازل چندی پیش عرضه شد. این عنوان، شامل حدود 650 پازل گوناگون هزار تو مانند می شود که بازیکنان برای حل هر پازلی باید از یک مبدا، به مقصدی مشخص برسند. در بررسی این بازی در دیجیاتو، گفتیم که هر کدام از این پازل ها، قوانین مخصوص به... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟