ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

اولین رویداد زبان‌کاران با حضور سازندگان بازی آمیرزا برگزار می‌شود

اولین رویداد زبان‌کاران با حضور سازندگان بازی آمیرزا روز دوشنبه برگزار می‌شود. در این رویداد قرار است بازی آمیرزا با هدف پیوند زبان و کسب و کار بررسی شود. رویداد زبان‌کاران مجموعه‌ای از رویداد ها ...

رضا میرزائی
نوشته شده توسط رضا میرزائی | ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۵

اولین رویداد زبان‌کاران با حضور سازندگان بازی آمیرزا روز دوشنبه برگزار می‌شود. در این رویداد قرار است بازی آمیرزا با هدف پیوند زبان و کسب و کار بررسی شود.

رویداد زبان‌کاران مجموعه‌ای از رویداد ها است که توسط انجمن ویرایش و درست نویسی برگزار می‌شود. هدف این رویداد‌ها ایجاد پیوند بین زبان و کسب و کار است. با شرکت در این رویداد‌ها می‌توان فرصت‌های کار‌ آفرینی در زبان فارسی را شناخت و با مسیر‌هایی که دیگر کسب و کار ها در این راستا پیموده‌اند آشنا شد.

در زبان‌کاران با بهره‌گیری از متخصصان علوم انسانی، راه های استفاده از زبان برای ایجاد کسب و کار و اهمیت آن به نمایش گذاشته می‌شود. هم‌چنین می‌توان از تجارب دیگر کارآفرینان در این حوزه بهره‌مند شد.

زبان فارسی به عنوان یک گنجینه علم و ثروت مورد غفلت کارآفرینان قرار گرفته است و کسی تصور نمی‌کند بتوان از طریق آن به در‌آمدزایی رسید. انجمن ویرایش و درست نویسی در طی رویداد‌های زبان‌کاران قصد دارد این نگرش را تغییر دهد. هم‌چنین متخصصان حوزه کسب و کار برای اجرای بهتر این هدف در رویداد حضور خواهند داشت.

در راستای آشنایی با کسب و کار های مبتنی بر زبان، اولین رویداد زبان‌کاران میزبان سازندگان بازی آمیرزا است. این بازی پرکابردترین بازی موبایلی بر محور زبان فارسی است. در این جلسه آمیرزا بهتر شناخته شده و به عنوان یک نمونه‌ی موفق از پیوند زبان و کسب و کار، الگو‌ی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این رویداد دوشنبه، ۱۶ شهریور از ساعت ۱۶ در خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام در رویداد می‌توانید از طریق ایوند اقدام به ثبت نام کنید.

آمیرزا با بیش از ۵ میلیون نصب در کافه بازار، محبوب‌ ترین بازی ایرانی به شمار می‌رود. اخیرا سازندگان بازی در مصاحبه با دیجیاتو از کلید خوردن ۵ پروژه جدید با استفاده از درآمد حاصل از آمیرزا خبر داده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی