نتیجه جالب یک تحقیق؛ ب ام و دارای بدترین رانندگان در بریتانیا

نتیجه جالب یک تحقیق؛ ب ام و دارای بدترین رانندگان در بریتانیا

نتایج تحقیق اخیری که در بریتانیا انجام شده، نشان می دهد اهالی این کشور رانندگان خودروهای ب ام و را آزاردهنده ترین رانندگان می دانند. در این تحقیق موسسه GoCompare به سراغ ۲۰۰۰ نفر رفته و نظر آنها را درباره بدترین رانندگان حاضر در جاده ها جویا شده است.

از میان پرسش شوندگان، ۲۴ درصد اعلام کرده اند که دارندگان محصولات ب ام و بدترین رانندگان هستند و با نحوه رانندگی خود دردسرهای زیادی برای دیگران ایجاد می کنند. البته این رقم در مناطق مختلف متفاوت است. برای مثال اهالی ایرلند شمالی با ۳۵ درصد آرا و ساکنین میدلندز شرقی با ۳۱.۲ درصد رانندگان ب ام و را منفورترین تلقی می کنند.

بعد از ب ام و، رانندگان فورد ترانزیت با ۲۱.۸ درصد در رتبه دوم لیست منفورترین رانندگان ایستاده اند. این اتفاق در حالی افتاده که تحقیقی دیگر ون ها را دارای مطمئن ترین رانندگان در بریتانیا عنوان کرده است. نتایج این تحقیق حکایت از آن دارد که در هر ۱۶۱ هزار کیلومتر سفر، ون ها ۳.۸ درصد تصادفات منجر به مصدومیت کمتری داشته اند.

ford van

نکته جالب اینکه افراد ۴۵ الی ۶۴ ساله رانندگان ون ها را بدترین می دانند، حال آنکه افراد جوان تر از ۴۴ سال انگشت اتهام را به سمت رانندگان خودروهای آلمانی و محصولات ب ام و و آئودی نشانه می روند.

در میان نسل جوان برداشت عمومی درباره بد بودن نحوه رانندگی مالکین ون ها، در حال از بین رفتن است؛ چرا که فقط یک نفر از هر ۱۰ فرد ۱۸ الی ۲۴ ساله به بدترین بودن رانندگان ون ها اعتقاد دارد. این رقم برای افراد ۵۵ الی ۶۴ ساله به ۳ نفر از هر ۱۰ نفر می رسد که به خوبی گویای تغییر برداشت در بین نسل های مختلف است.

رتبه سوم لیست بدترین رانندگان بریتانیا با ۱۴.۱ درصد به رانندگان تاکسی های مشکی رسیده است. آئودی و فراری هم به ترتیب با ۹ و ۶.۳ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

در ادامه می توانید نتایج رتبه بندی تحقیق GoCompare را مشاهده فرمایید.

 1. BMW - 24 percent
 2. Ford Transit - 21.8 percent
 3. Black Cab - 14.1 percent
 4. Audi - 9 percent
 5. Ferrari - 6.3 percent
 6. Porsche - 5.7 percent
 7. Subaru - 4.2 percent
 8. Mercedes - 4.1 percent
 9. VW Golf - 2.9 percent
 10. Vauxhall Astra - 2.5 percent
 11. Toyota Prius - 2.1 percent
 12. Ford Focus - 1.9 percent
 13. Lexus - 1.5 percent

 

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato