اولین ویدیو از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 لو رفت [تماشا کنید]

اولین ویدیو از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 لو رفت [تماشا کنید]

اولین ویدیو از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 لو رفت [تماشا کنید]

سرانجام اولین ویدیو از گیم‌ پلی Red Dead Redemption 2 لو رفت که نشان می‌دهد که این بازی همان‌قدر که انتظارش را داشتیم، حداقل در این مدت کوتاه فوق العاده است. در ضمن همین ابتدای کار این نکته را بدانید که تماشای این ویدیو، اطلاعات خاصی از بخش داستانی بازی را لو نمی‌دهد.

تقریبا سه روز تا عرضه بازی مانده اما به نظر می‌رسد که بعضی از کاربران از همین حالا به این عنوان دسترسی پیدا کرده‌اند؛ اتفاقی که پیش از این هم برای راک‌استار با GTA V رخ داده بود.

ویدیوی زیر که مربوط به نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان می‌شود، نبرد شخصیت اصلی Red Dead Redemption 2 یعنی آرتور مورگان را با یک گروه تبهکار به تصویر می‌کشد. نکته جالب در رابطه این ویدیو به فیزیک فوق العاده اسب آرتور، سیستم انتخاب اسلحه‌های او که شباهت زیادی به مکس پین ۳ دارد و در نهایت آهسته شدن صحنه بعد از شلیک آرتور به قلب یکی از دشمنانش برمی‌گردد.

همچنین سه آیکن گوشه سمت چپ تصویر دیده می‌شوند که به احتمال زیاد نشانگر میزان سلامتی آرتور، انرژی او و نوار Dead Eye هستند.  هنوز تا انتشار نقد‌های Red Dead Redemption 2 زمان باقی مانده اما به با توجه به واکنش افرادی که تا کنون موفق به تجربه این عنوان شده‌اند، به نظر می‌رسد که با یکی از انقلابی‌ترین بازی‌های چندسال اخیر روبرو هستیم.

قبل از این هم گفتیم که بیش از ۲۰۰ گونه جانوری در بازی حضور خواهد داشت که بسیاری از آن‌ها را می‌توانید برای تهیه غذای آرتور و سایر اعضای کمپی که او در آن عضویت دارد استفاده کنید.

اگر Red Dead Redemption 2 را خریداری کرده باشید، قادر به تجربه این عنوان از ۷:۳۰ صبح روز جمعه همین هفته خواهید بود. همچنین چند روزی می‌شود که پری لود بازی هم آغاز شده و در نهایت برای تماشای تریلر زمان عرضه بازی هم می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل