قیمت خودرو های تولید داخل در اولین روزهای آبان ماه

قیمت خودرو های تولید داخل در اولین روزهای آبان ماه

قیمت خودرو های تولید داخل در اولین روزهای آبان ماه

فعالان بازار خودرو معتقدند روند فعلی کاهش قیمت خودرو ها در بازار ادامه دارد و انتظار می رود که با روند فعلی، شاهد کاهش بیشتر قیمت ها در بازار باشیم.
در بازار امروز معاملات خرید و فروش خودرو  پژو پارس با قیمت ۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۶۸ میلیون تومان و سمند ال ‌ایکس با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌ شود.
پژو ۲۰۷ اتوماتیک با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با کاهش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ GLX‌ با قیمت ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ صندوق ‌دار با قیمت ۶۹ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌ گیرد.
پراید ۱۳۱ در بازار امروز تهران بدون تغییر به قیمت ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد و تیبا ۲ در این بازار با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به قیمت ۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.
فعالان بازار خودرو اعلام خبر اصلاح قیمت ها در هفته های آینده را در بازار بی تاثیر عنوان و در عین حال تاکید می کنند که بازار در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها است چرا که هم اکنون قیمت خودرو ها غیر واقعی بوده و تا رسیدن به قیمت های کارخانه باید کاهش بیشتری بر قیمت خودروها اعمال شود.
قیمت برخی خودروهای تولید داخل در بازار به شرح زیر است:قیمت خودرو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل