هر آنچه باید در مورد استیکرهای واتساپ بدانید

هر آنچه باید در مورد استیکرهای واتساپ بدانید

هر آنچه باید در مورد استیکرهای واتساپ بدانید

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار امکان استفاده از استیکر در چت‌های واتس اپ میسر شد. به همین خاطر در این متن به سراغ این موضوع می‌رویم و به هر چیزی که باید در مورد استیکرهای واتس اپ بدانید اشاره خواهیم کرد.

ارسال استیکر

برای ارسال استیکر فقط کافیست آیکون اموجی را بفشارید. با باز شدن صفحه مربوط به اموجی‌ها،‌ می‌توانید در پایین صفحه آیکون استیکرها را ببینید که با فشردن آن می‌توانید به کلکسیون استیکرهایتان دست پیدا کنید. آن وقت فقط کافیست استیکر مورد نظرتان را لمس کنید تا ظرف چند ثانیه در صفحه چت ظاهر شود.

استیکرهای واتس اپ

دیدن استیکرهای پرکاربرد

همانند اموجی‌ها، استیکرهای پر کاربرد نیز بخش خودشان را دارند. اگر وارد پنل استیکرهای واتس اپ شوید، آیکون ساعت شکلی را خواهید دید که با فشردن آن استیکرهای پرکاربردتان در اختیارتان قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، بخشی هم برای استیکرهای مورد علاقه در نظر گرفته شده تا کاربر بتواند کلکسیونی از استیکرهایی که بیشتر از همه دوستشان دارد داشته باشد. برای فرستادن یک استیکر به بخش مورد علاقه‌ها می‌بایست برای چند ثانیه دستتان را روی استیکر مورد نظرتان نگه دارید و سپس در منوی باز شده گزینه Add to Favorites را انتخاب کنید.

استیکرهای واتس اپ

گروهی ارسال کردن استیکر

یکی از ویژگی‌های جالب استیکرهای واتس اپ این است که می‌توانید به صورت گروهی استیکر ارسال کنید. جالب‌تر اینکه این کار کاملا به صورت خودکار صورت می‌گیرد و نیازی نیست که شما کار عجیب و غریبی انجام دهید.

به طور کلی اگر پشت سر هم به ارسال چند استیکر مختلف بپردازید، واتس اپ بعد از اینکه صفحه چت بسته شد به صورت کاملا خودکار استیکرها را کنار هم قرار می‌دهد و در فضا صرفه جویی می‌کند. آن وقت به محض اینکه دوباره آن صفحه چت را باز کنید می‌بینید که استیکرها به شکل زیر در میان چت‌هایتان جا گرفته‌اند.

استیکرهای واتس اپ

اضافه کردن استیکرهای جدید

برای پیدا کردن استیکر‌های جدید مسیر سختی پیش رویتان نیست. فقط همانطور که پیش‌تر توضیح دادم به سراغ بخش مربوط به استیکرها بروید و از طریق آن آیکون «به‌علاوه» را بفشارید.

با این کار لیست بلند بالایی از تمام استیکرهای واتس اپ در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید به راحتی آن‌ها را دانلود و ذخیره کنید. علاوه بر این اگر یکی از مخاطبین برایتان استیکری ارسال کرد که برایتان جالب بود می‌توانید با یک تپ ساده، آن را به جمع استیکرهای خود اضافه کنید.

استیکرهای واتس اپ

مشاهده، مرتب و پاک کردن استیکرهای ذخیره شده

به طور کلی تمام استیکرهای ذخیره شده را می‌توانید در تب My Stickers پیدا کنید. برای دسترسی به این تب ابتدا می‌بایست وارد پنل استیکرها شوید و پس از فشردن آیکون «به‌علاوه» به سراغ تب My Stickers بروید.

در این تب تمام استیکرهای ذخیره شده قابل مشاهده هستند و می‌توانید خیلی راحت با فشردن آیکون «خطوط افقی» ترتیب آن‌ها را مشخص کنید. همچنین با فشردن آیکون سطل آشغال نیز می‌شود هر استیکری که دیگر به آن احتیاج نیست را از لیست استیکرها حذف کرد.

استیکرهای واتس اپ

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل