ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوگل مپس
تکنولوژی

گوگل مپس هم احتمالا گزارش حوادث را در اختیار کاربرانش می گذارد

همانطور که ‌می‌دانید گوگل مپس تنها اپلیکیشن نقشه و مسیریابی گوگل نیست و این غول اینترنتی مسیریاب پرآوازه ویز را هم در اختیار دارد. یکی از قابلیت‌های بسیار محبوب ویز، گزارش لحظه‌ای حوادث و تصادفات حین ...

همانطور که ‌می‌دانید گوگل مپس تنها اپلیکیشن نقشه و مسیریابی گوگل نیست و این غول اینترنتی مسیریاب پرآوازه ویز را هم در اختیار دارد. یکی از قابلیت‌های بسیار محبوب ویز، گزارش لحظه‌ای حوادث و تصادفات حین مسیریابی است که به لطف جمع‌سپاری داده‌ها ممکن شده است.

چندی پیش شواهدی دال بر ارائه قابلیتی مشابه گزارش حوادث ویز برای گوگل مپس در رسانه‌ها منتشر شد و حالا به نظر می‌رسد که بالاخره این اتفاق افتاده است. هر چند که این قابلیت هنوز به طور کامل فعال نشده و فعلا نمی‌توان از آن استفاده کرد.

گوگل مپس

به گزارش اندروید پلیس، حالا در محیط مسیریابی گوگل مپس دکمه جدیدی را مشاهده خواهید کرد. دکمه + که زیر آیکن تنظیم صدا قرار گرفته به شما اجازه می‌دهد که در حین مسیریابی، وقوع حوادث مختلف در مسیر را به گوگل مپس گزارش کنید؛ البته زمانی که قابلیت به طور رسمی در به‌روزرسانی بعدی اپلیکیشن معرفی شود.

اندروید پلیس گزارش داده که دکمه + برای تعداد انگشت شماری از کشورها ظاهر شده و هنوز مشخص نیست که چه موقع فعال شده و قابل استفاده می‌گردد. با این حساب باید منتظر ماند و دید که آیا ظهور این دکمه صرفا قابلیتی آزمایشی بوده یا در آپدیت بعدی گوگل مپس شاهد رسمی شدن آن خواهیم بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی