توسعه بازی اونجرز در چه مرحله‌ای به سر می‌برد؟

توسعه بازی اونجرز در چه مرحله‌ای به سر می‌برد؟

پیش از برگزاری مراسم Game Awards 2018 بسیاری از کاربران انتظار داشتند تا اولین ویدیو از بازی جدید اونجرز نمایش داده شود. اما این انتظار به سرانجام نرسید و انتشار هرگونه اطلاعات از بازی در هاله‌ای از ابهام باقی ماند.

با اوج گرفتن شایعات و نظرات درخصوص متوقف شدن پروسه ساخت بازی سرانجام کارگردان آن یعنی آقای Shaun Escayg در توییتر خود خبری در خصوص بازی منتشر کرد.

طبق توییت منتشر شده، بازی جدید اونجرز که حاصل همکاری اسکوار انیکس و کریستال داینامیکس است همچنان در مراحل ابتدایی ساخت به سر می‌برد. همچنین Shaun Escayg تایید کرد که به محض رسیدن بازی به یک محدوده قابل قبول اولین اطلاعات از آن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

اوایل سال ۲۰۱۷ بود که کمپانی مارول تایید کرد برای ساخت بازی‌هایی براساس فیلم‌های ابر قهرمانی خود با استودیو اسوار انیکس همکاری می‌کند. اولین بازی معرفی شده در این حوضه به Avengers اختصاص پیدا کرد.

بازی اونجرز

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مارول، این بازی دارای خط داستانی منحصر به فرد و جدیدی است. بازی قرار است مملو از شخصیت‌ها و لحظاتی خاطره انگیز برای طرفداران این مجموعه فیلم‌ها باشد.

از ویدیو منتشر شده برای معرفی بازی می‌توان متوجه شد که شخصیت‌هایی نظیر کاپیتان امریکا، هالک، آیرون من و ثور در آن حضور خواهند داشت. وقایع بازی زمانی رخ می‌دهد که تمام اعضای اونجرز زنده هستند اما شکست خورده‌اند و در وضعیت مساعدی به سر نمی‌برند.

با این وجود، همچنان اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست. حتی نمی‌دانیم عنوان دقیق بازی چیست یا برای چه پلتفورم‌هایی قرار است عرضه شود.

درمجموع می‌توان گفت جدیدترین بازی از اونجرز که این روزها ویدیو تبلیغاتی از قسمت جدید فیلم آن هایپ زیادی بین طرفداران ایجاد کرده توسط دو استودیو نام برده در دست ساخت است و به زودی شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از آن خواهیم بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato