چالش رانندگان با نوربرگ رینگ؛ نگاهی به برخی از حوادث سال 2018 در جهنم سبز [تماشا کنید]

چالش رانندگان با نوربرگ رینگ؛ نگاهی به برخی از حوادث سال 2018 در جهنم سبز [تماشا کنید]

نوبریگ رینگ یکی از معروف ترین پیست‌های بررسی و مسابقات خودرو است که در شهر نوربرگ آلمان واقع شده است و بر تن هر راننده حرفه ای و نیم حرفه ای لرزه می اندازد. این پیست  در دنیای خودرو به جهنم سبز مشهور است و مسابقات ۲۴ ساعته نوربرگ رینگ در آن برگزار میشد. اکنون نیز بخش نوردشیف این پیست محل تست خودروهای شرکت های خودرو سازی است که تا به الان لامبورگینی با مدل اونتادور SVJ سریعترین خودرو این پیست محسوب می شود.

یکی از مزیت های جالب این پیست این است که ورود به آن بر روی همه باز است و شما تنها می توانید با پرداخت مقدار کمی عوارض وارد پیست شده و در مسیر ۲۲ کیلومتری آن ،خودرو و مهارت های خود را محک بزنید. اما همیشه سرعت عواقب و خطرات خاص خود را دارد که همین ریسک های هیجان انگیز سبب محبوبیت بیش از حد نوربرگ رینگ و تعلق گرفتن نام جهنم سبز به آن شده است.

به تازگی یک کانال یوتیوب مجموعه ای از تمام تصادفات رخ داده در سال ۲۰۱۸  این پیست را جمع اوری کرده است که ما قصد داریم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

جالب بدانید با توجه به اتفاقات و حوادث رخ داده در این پیست تفاوتی ندارد که شما یک سوپر اسپرت سوار باشید یا یک فولکس بیتل را در اختیار داشته باشید در هر حالتی این پیست تمام مهارت های رانندگی شما را به چالش خواهد کشید.

اگر با دقت ویدئوی مذکور را مشاهده کنید حتی یک ون را نیز در حال عبور از پیست مشاهده می کنید که راننده آن به منظور به چالش کشیدن مهارت های خود پا به جهنم سبز گذاشته و به علت ابعاد بزرگ، دچار مشکلات زیادی می شود. جالب تر آنکه تمامی این تصادفات و حوادث تنها مربوط به یکی از پیچ های این مسیر ۲۰ کیلومتر است و مسلما پوشش تمام حوادث این پیست در طول سال ۲۰۱۸ نیازمند یک فیلم چندین ساعته خواهد بود.
در انتها پیشنهاد می شود اگر به بازی های اتومبیل رانی دسترسی دارید که این پیست نیز درون آن ها تعبیه شده حداقل بکیار آن ها را تست کنید.

جهنم سبز

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato