مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با حمایت ایرانسل افتتاح شد

مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی با حمایت ایرانسل افتتاح شد

مدرسه فوتبال «ستارگان سرخابی» به‌طور رسمی با حضور کاپیتان‌های دو تیم پرسپولیس و استقلال، «سید جلال حسینی» و «سید مهدی رحمتی» و با حمایت ایرانسل افتتاح شد.

ایرانسل در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی را راه‌اندازی کرد تا به این وسیله بتوانداستعدادهای نوجوانان را در فوتبال کشف کرده و آنها را پرورش دهد. قرار است این مدرسه به وسیله «سید جلال حسینی» و «سید مهدی رحمتی» کاپیتان‌های دوتیم پرسپولیس و استقلال نظارت و مدیریت شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی از زمستان امسال فعالیت خود را آغاز کرده و چشم انداز آن ایجاد زیرساختی استاندارد و بهره گیری از جدیدترین روش‌های آموزشی برای استفاده همه استعدادها از این امکانات در تمام نقاط فوتبال خیز ایران است.

نوجوانانی که در این مدرسه فوتبال حضور پیدا می‌کنند زیر نظر بازیکنان سابق دو تیم استقلال و پرسپولیس که مدارک عالی مربیگری حرفه ای در آسیا را دارند آموزش می‌بینند.

مدرسه فوتبال ستارگان سرخابی

در جریان مراسم افتتاحیه این مدرسه عصر امروز ۱۱ دی ماه برگزار شد، ایرانسل از سیم‌کارت هواداری کاپیتان تیم آبی پوش استقلال و کاپیتان تیم سرخ پوش پرسپولیس هم رونمایی کرد. اینطور که ایرانسل گفته‌است:

«این سیم‌کارت‌ها به‌طور اختصاصی برای هواداران این دو بازیکن همراه با عکس و امضای آن‌ها طراحی شده‌اند. هوادارانی که این سیم‌کارت‌ها را تهیه می‌کنند علاوه بر ثبت‌نام در باشگاه‌های هواداری، از مزایای مادی و معنوی نظیر شانس برنده شدن یک شام خاطره انگیز با بازیکن محبوب خود به همراه خانواده، استفاده از مزایا و تخفیف‌هایی در حوزه‌های حمل و نقل شهری، باشگاه‌های ورزشی و بعضی از مراکز خرید برخوردار می‌شوند.»

ایرانسل از فصل قبل لیگ برتر فوتبال ایران با عقد قرارداد با باشگاه های پرطرفدار فوتبال استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی ، فعالیت‌های فوتبالی خود را گسترش داد و با سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، نیز تفاهم‌نامه‌ای در زمینه استعدادیابی و ارائه محتوای اختصاصی لالیگا در تلویزیون تعاملی «لنز» امضا کرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato